2733
2734
ازوقتی ک روغن گرون شد دنبه گرفتیم 

دنبه هم ارزون نیستا

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن بابا زبونتو گاز بگیر😶

یه دوراز جونی حداقل باید میگفت😐

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.

والا بابام اینجا ۳۵ساله روغن جامد استفاده میکنن ...

الانم منم میخوام شوهرم میگه فقط کنجد

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2738
والا بابام اینجا ۳۵ساله روغن جامد استفاده میکنن ... الانم منم میخوام شوهرم میگه فقط کنجد

اگه طعمشو دوست دارین بهترین روغنه

اونایی  که  تو  زندگی  توقعی  از  کسی  ندارن  موفق  تر و  ارامش  بیشتری  دارند 

مادرشوهرم همیشه تو کل زندگیش جامد مصرف کرده ..‌..همه ى بچه هاش گرفتگى رگ و انسداد قلبى دارن پدرشوهرمم عمل قلب باز کرد از رگ پاش پیوند زدن به قلبش.....جالبه که همچنان‌ روغن جامد مصرف مى کنه😐

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
مادرشوهرم همیشه تو کل زندگیش جامد مصرف کرده ..‌..همه ى بچه هاش گرفتگى رگ و انسداد قلبى دارن پدرشوهرم ...

افسووووس خیلیا اصلا به سلامتیشون اهمیت نمیدن متاسفانه....

بعدم پنج برابرشوووو دوباره خرج این عمل و این دکتر و اون ازمایش میکنن....

واقعا افرین به همسرتوووون ذهنش بااااازه....

ممنونم...میگه من شعارم تو زندگی خوب خوردن و سالم موندنه حالا ب هر قیمتی😂

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2706