2737
2739

الان ۵ هفته امه ۳ روزه افتادم خونریزی سونو رفتم گفت همه چی طبیعیه ولی ی پوست دفع کردم و ی چیز عین ماهی بود میترسم بچه ام باشه همه میگن کیسته نمیدونم چیه خدایا ازم نگیرش😭😭😭😭

قوی باش 😎💪خدا❣عاشق بچه پررو هاست😉👌

اگه سونو رفتی همه چی اوکی بوده خیالت راحت باشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم لخته وخونریزی زیاد خودش نشانه سقطه دیگه الان بهت امیدواری بدیم بعد بفهمی سقط شده که بدتره روحیت داغون میشه بعدشم مگه دکترت شیاف یاآمپول نداد واسه خونریزیت؟

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

کیست توبارداری دفع نمیشه که جذب میشه احتمالاباچیزایی که گفتی سقط شده بچه بازم برو سونوبده خیالت راحت بشه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤