2733
2734
عنوان

بلاگرای اینستا و فالووراشون

1939 بازدید | 127 پست

بچه ها خدایی نظرتون درمورد اینایی که میرن اینارو فالو میکنن چیه؟به نظرتون پول دار بودن خودش به اندازه کافی کیف نداره که اونو تو چشم بقیه میکنن؟ باعث میشن یه عده از زندگی زده بشن؟

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

نمیفهمم چرا دنبالشون میکنن

یعنی ظرف شستن بقیه انقدر لذت بخشه؟

گاهی در نقطه ی تاریکی از زندگی قرار داریم و گمان میکنیم که دفن شده ایم اما واقعیت این است که "کاشته" شده ایم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم واقعا از زندگی زده شدم انقد لباسا و خونه صبا مرشدی و کوثرو میبینم😔

مامان کاش میشد صدات کنم صدام برسه بهت یبار دیگه بگی جاااانم؟؟💔 مطمعنم هرجا هستی جات از اینجا بهتره پس مامان منو فراموش نکن برام دعاکن مثل تو صبور باشم فرشته ی من😭🖤
2728
نمیفهمم چرا دنبالشون میکنن یعنی ظرف شستن بقیه انقدر لذت بخشه؟

بخدا منم تعجبم تو همینه اخه چرا یه ادم که هیچ غلطی نمیکنه فقط عکسای مامان کش و اتلیه ای شو شیر میکنه چه گلی به سر ما زده که انقد جذابه؟؟

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

ذاتا کیف میکنن ولی من پیگیرنیستم چون یه مدت دنبالشون میکردم فهمیدم یه حالت تقلیدکارانه تو یه سبک دارن تولید محتوا میکنن مخصوصا اونایی که سینک میشورن گاز پاک می‌کنن

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
راه پولدار شدنشون همون اینستاست

بله ولی مردم باعث میشن چرا عده انقد گاون

2738
منم واقعا از زندگی زده شدم انقد لباسا و خونه صبا مرشدی و کوثرو میبینم😔

من اصلا ادم حسودی نیستم ولی میبینم دلم میخواد دروغ نمگم که منم ادمم کی از مال بیشتر فراریه من اصلا فالو اینا نمیکنم ولی یه عالمه تو اکسپلور هست

خب بلاگر بودن خودش یه شغل و منبع درامد هست‌. هدف تو چشم کردن چیزی نیست هرف پول دراوردنه

چرا مردم فالو میکنن؟

بله ولی مردم باعث میشن چرا عده انقد گاون

ببینید اینم یه بیزینسه خیلیم‌خوبه از نظرم کسی که توانایی شو داره از یه جراح مغز و اعصابم خیییییییلی بیشتر درامد داره

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
ذاتا کیف میکنن ولی من پیگیرنیستم چون یه مدت دنبالشون میکردم فهمیدم یه حالت تقلیدکارانه تو یه سبک دار ...

خاک بر سرشون

2706