2733
2739
عنوان

خانومای مشاور و با سیاست

24 بازدید | 3 پست

سلام خانوما، تورو خدا بگین چطوری شوهرمو عاشق خودم کنم؟؟؟؟ و چطوری من عاشق اون شم؟؟؟؟لطفا" نخندین مسخره نکنین توهینم نکنین،خداییش خیلی مرد خوبیه اما من معمولی دوسش دارم بعضی وقتام نه خیلی دوسش دارم اصلا" حال خومو حال دلمو نمیفهمم ما سنتی ازدواج کردیم اولش خیلی عاشق بودیم همش میگم کاش بر میگشتم به دوران نامزدی، دلم میخواد اون خیلی عاشق من باشه اما خب اونجور که باید نیست حتی یه بارم دوتاییمون اعتراف کردیم عشق ته دلمون نیست، نمیدونم حالم هیچ خوب نیست دوست دارم به شوهرم و زندگیم فکر کنم، اون واقعا" مرد خوبیه ببخشید طولانی شد، راهنمایییم کنین تورو خدا، یه وقتایی حسادت میکنم به جاریم که اینقدر با شوهرش عاشق همن، یا حتی بعضی مردا که عاشق زناشونن،بیاین راهنماییم کنین، ممنون میشم😇مرسی. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

وابستش کن .شبا عادتش بده ت ‌بغل ت  بخوانه. موهاشو دست بکش تا بخوابه .لالایی بخون 

صبحا خودت با نوازش بیدارش کن.یه صبحونه قشنگ و دلبر. 

لباسای دلبر و ناناس😂😍

رنگارنگ کوتاه بلند .گل سر بزن آرایش های قشنگ.اهنگ هائ قشنگ تو خونه پخش کن.همراهیش کن تا دم در ک میره. تو برو براش باز کن ببوسش. براش نهار و شام رو ترعین کن.کیک بپز شربت ببر براش 

وقتی اعصبانیه گل گاوزبون ببر

.گاهی ماساژش بده.کلی حرفای قشنگ بهش بزن.پیامک بزن.

دلبری کن خلاصه 

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهاش خوب رفتارکن بی توجهی وبی علاقه نشون دادن خودتو ناراحت و...ممنوع

بهش احترام بزارمخصوصن جلومردم هزاربرابر.

به خودتم خوب برس زیادبرس وقتی به خودت اول ازهمه توجه کنی اونم متوجه میشه که شمابه خودتون اهمیت میدیدو بهتون اهمیت میده

2728