2737
2739

ترم اولم از اول هیچکدوم درسای انلاینو گوش نکردم همه کلاسا سیو شدن بچه ها جزوه میدن ولی من اصلا نمی فهمم الان واقعا تو گل گیر کردم الان باید برم همه کلاسارو گوش کنم جزوه بنوویسم یا بزارم شب امتحخام جور کنم منبعو ؟ خه جزوه نوشتن خیلی طولانیه سر کلاسان انقد حرفای پرت و بلا میزنن ادم هیچی نمیفهمه یکی بکگه چمار کنم مرسی مشاورس رشتم دولتی

سلام خانوم عزیز... من دولتی بودم ولی انلاین ن ولی اصلا نزارید فقط واسه شب امتحان مخصوصا ک سر کلاسم نبودینو انلاین بوده و شمام شرکت نکردین از همین الان ب فکر جزوه و منبع باشید

برای تو برای چشم هایت... برای من برای درد هایم... برای ما برای این همه تنهایی... ای کاااش خدا کاری میکرد... شاملو 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

به نظرم کلا از الان دست به کار شو

اگر از بچه های دیگه می تونی جزوه های اماده شدشونو بگیری همینکارو بکن، اگر نه، تازه بخوای شب امتحان دنبال جور کردن منبع باشی وقت زیادی ازت می ره

از الان هر روز ۲۰ دقیقه، ۲۰ دقیقه وویس ها رو جزوه کن قسمتای مهمشو، اگه فایل پی دی اف یا پاور پوینت فرستاده سده، قسمتای مهمشو جدا کن

شب امتحان بزاری وقتت کلا میره برا پیدا کردن منبع، وقت خوندن پیدا نمی کنی

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
به نظرم کلا از الان دست به کار شو اگر از بچه های دیگه می تونی جزوه های اماده شدشونو بگیری همینکارو ...

از اين به بعدم كلاسا رو حتما شركت كن و جزوه بنويس نذار تلنبار بشه