2737
2739
عنوان

خانمی که مادرشوهرش کتکش زده و سرش هوو اوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 41 پست
اره همین کاربر خودمم باور نکردم 

میدونی همیشه آدما از دیدگاه خودشون زندگی و دنیا رو میبینن من میگم واسه ماها این اتفاق محاله و باورش سخته و میگیم دروغه ولی شاید واقعا هست و اون بنده خدا واقعا تو همجین شرایطی داره زندگی میکنه آدم شیر خام خوردس و از این بشر دوپا همه چی بر میاد شاید واقعا هست نمیدونم واقعا نمیدونم 

میدونی همیشه آدما از دیدگاه خودشون زندگی و دنیا رو میبینن من میگم واسه ماها این اتفاق محاله و باورش ...

اخه چرا باید تو تاپیکاش بیاد بگه مامان جون خوابه نگه مادر شوهرم 

با برای هووش فعل جمع بکار میبره 

من به اینا شک کردم

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه چرا باید تو تاپیکاش بیاد بگه مامان جون خوابه نگه مادر شوهرم  با برای هووش فعل جمع بکار میب ...

چی بگم شاید واقعا احترام به اونا تو وجودش نهادینه شده ولی بازم من اصلا این چیزا رو باور نمیکنم اصلا

منم باورم نمیشه تو این زمونه اینجور آدما هنوز باشن اسم اون خانوم نسرین سراجی بود اینحا خیلی از داستا ...

هستن که هستن بابای مدرسه ی ما سنش خیلی زیاد بود خانمش با اینکه ۳۵سالش بود ولی از بس که مرده اذیتش میکرد عین یه خانم ۵۰ ساله بود البته ایننم بگم خانمه بشدت زیبا بود چشم ابی پوست سفید لبای قرمز 

دوتا پسر داشتن خیلی با بچه های مدرسه جفت و جور بود خانمه

چند روز پیش دیدمش اینقد شکسته شده بود که حد و اندازه نداشت باهاش سلام احوال پرسی کردم میگفت شوهرش رفته زن گرفته اینم از خونه بیرون کردن بخدا پول نون نداشت

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2728
چی بگم شاید واقعا احترام به اونا تو وجودش نهادینه شده ولی بازم من اصلا این چیزا رو باور نمیکنم اصلا

منم 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

منم تاپیکاشو دیدم.تو یکی از تاپیکاش نظر هم دادم.

من باور نمیکنم حرفاشو اصلا قابل باور نیست.گلنوش خانوم.مامان جون...من هیچ من نگاه😐

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738
همون خانومه که گفت خانواده همسرم تهرانی هستن منو کتک میزنن ؟ اونو میگی

نمیدونم کجایی هستن ولی شوهرش عسلویه هست 

اخه چرا باید تو تاپیکاش بیاد بگه مامان جون خوابه نگه مادر شوهرم  با برای هووش فعل جمع بکار میب ...

آقا رضا رو نگفتی😀

تو یکی از تاپیکاش هرچی میگفتن یه بهونه ای سرش میاورد البته ترکید اون تاپیک.

به نظرم یه خرده عجیبه یا سرکارمون گذاشته یا داره اغراق میکنه.

این حجم از توسری خور بودن واسه عهد قاجاره

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
اگه اونقدر بى عرضس كه نمى تونه از خودش دفاع كنه مادرشوهر و خواهر شوهرشو جر بده همون بهتر كه سرش هوو ...

اتفاقا تو چندتا از تاپیکاش کاربرای دیگه همینو گفتن 

اصلا به طرز عجیبی تو سری خوره که اصلا قابل باور نیست

آقا رضا رو نگفتی😀 تو یکی از تاپیکاش هرچی میگفتن یه بهونه ای سرش میاورد البته ترکید اون تاپیک. به ...

اون تاپیک بودم ولی کامنت نذاشتم 

2706