2737
2739

قلیونو میگم سالی یکی د‌وبار میکشیم دوتایی‌با شوهر

۲‌هفته تعطیله چپیدیم تو خونه هیچ‌خلافی نکردیم

زندگی‌بدون خلاف لذتی نداره😂😂

سیگارو گذاشتم‌کنار یه دود قلیون بخورم‌حداقل اونم‌سالی یکی‌دوبار

تعداد رای : 42
نظرسنجی
بکش😍
18
42%
نکش😒
24
57%
🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

به تعطیلی نخورید بشه یه دود دو دود دودوری دودور  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من وقتی شوهرم خونس قلیون نمیارم تو خونه شوهرمم اجازه نداره بیاره اما وقتی نیست خودم میارم میکشم   چون میدونم اگه بهش رو بدم بیاره دیگه نمیشه جمعش کرد

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
به تعطیلی نخورید بشه یه دود دو دود دودوری دودور    

نه من‌اراده ام‌فولادیه

سیگاری‌که شدییییید اعتیاد اور هستش رو ۸ سال فقط روزی ۲‌نخ کشیدم‌الانم یسالوخورده ای هس ترک‌کردم

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2738
روزی ۲ بار خیلی بده نذاز بکشه پوست و دندونش‌داغون‌میشه

۱۰ساله ک میکشه پوستشو دندونش عالیه هرچیم میگم واسه ریه هات بده فقط این عکس العمل نشون میده😊باش

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
چه ربطی داره    

رو بچه تاثیر بدی میذاره😒😒😒

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
چه ربطی داره    

تنبلی شدید تخمدان میاره

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2706