2733
2739

تاپیکای قبلی قرار بود عکس پتامونو بذاریم اما سایت خرابه متاسفانه:(

خنده دار ترین خاطره ی من از پتام دوای سگ و گربمه که یهو گربم وسط محبت و لیس زدن شرو میکنه گاز گرفتن و زدن سگم خیلی دوس داشتم یه فیلم ازشون بذارم ولی نمیشه:(

لِ مثلِ لیدا 💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گربم وقتی باهاش بازی میکنم از خنده غش میکنم یه حرکت موزون خاصی میده 😂😂😂😂😂😂😂😂😂💙

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶

از موش خونگیمون بگم ک بزور درش اوردیم یا گربه ای ناخنک میزد ب وسایلمون ک بابام وسط گوشت فلفل گذاشت انداخت جلوش له له میزد طفلی خخخخ

آن که انتظار دارد هر چهار فصل سال بهار باشد. نه خود را می شناسد. نه طبیعت را و نه زندگی را...
2738

فکر کرد می خوام ببرمش کلینیک واکسن بزنه... 

پنجول کشید... 

وقتی فهمید اشتباه کرده نادم و پشیمان اومده بود خودش و لوس می کرد 

پسره ی کم تربیت 😂😂😂😂😂

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

گربم رنگ هارو ريخته بود خيلي لجم درومد يدونه فندوقي زدم رو دماغش بعد اينكه زدم دقيقا رفت بالاي كانتر اون يكي رنگو هم انداخت زمين

از اونموقع حس ميكنم اين عنترا يچيزايي حاليشونه يچيزي بيشتر از غرايز طبيعيشون😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706