2737
2734
عنوان

جوش زده صورتم

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 32 پست
ابلیمو بزن

الان خمیر دندون زدم روش خشک بشه آبلیمو میزنم👌⚘

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
اگه بزرگن ازمایش بده شاید هورمونیه این ضد جوشا رو اینا کم تاثیر دارن

عزیزم آزمایش دادم مشکلی نداشتم 

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و الوورا 

الوورا هم تو باغچه داریم الان میرم میکنم میزنم

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
هیچی راهی نداره  اشتباه نکنی فشارش بدی که جاش میمونه  و هیچوقت نمیره  روغن درخت چای ...

گلم از بس عصبانی شدم دلم میخواد فشارش بدم ولی جلوی خودمو میگیرم 

باشه مرررسی⚘👌⚘

2728
جوش و جای جوش رو میبره  من جدیدا روغن هسته ی انگور و روغن درخت چای میزنم حس میکنم خوبه جوش ها ...

ممنون گلم نه من جاشون خیلی نمی مونه خود جوش ها که دردناک هستن اذیتم میکنه

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…

خمیردندون نزن زود میره ولی برا بعضیا جاش میمونه و سیاه میشه

ابلیمو هم نزن

اینا اسیدین خوب نیستند

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
نه با شوینده خاصی نمیشورم یه وقتا با شامپو بچه پوستم خیلی چربه یه مدت صابون میزدم گفتن چروک میشه د ...

صابون ان جی استفاده کن .بعدشم حتما آبرسان بزن.روغن آرگان اصل تهیه کن بزن ...

تا یکماه ببین صورتت بهتر میشه 

اصلا با شامپو بچه نشور 

یبار شب صابونه رو بزن یبار صب که بیدار میشی 

بعدشم حتما روغن آرگانی آبرسانی چیزی بزن 

آبرسانت هم باید مخصوص پوست چرب باشه 

من خودم روغن آرگان میزنم فقط

اسی شاید استرس گرفتی هورمون هات بهم ریخته جوش زدی، استرس نداشته باش

استرس هم دارممم 

کلا دسترسی هستم 😑

آخه این چه وضعی بخدا😶

2738
ممنون گلم نه من جاشون خیلی نمی مونه خود جوش ها که دردناک هستن اذیتم میکنه

خواهش میکنم 

اونو نمیدونم،🤔

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
خمیردندون نزن زود میره ولی برا بعضیا جاش میمونه و سیاه میشه ابلیمو هم نزن اینا اسیدین خوب نیستند

اِ من زدم خمیر دندون نمیدونم چیکار کنم اعتماد بنفسمو میاره، پایین اخههه

گلم از بس عصبانی شدم دلم میخواد فشارش بدم ولی جلوی خودمو میگیرم  باشه مرررسی⚘👌⚘

نههه.دیوونگیه .من جوشامو فشار دادم .جاش با هیچی نمیره.اگه زمان برگرده به عقب اشتباه گذشتمو تکرار نمیکنم .

باید همش آبرسان و مرطوب کننده بزنی .نگی جوش زدم اینا نمیزنم تا زود خوب شه و اینا .باید وقتی جوش میزنی مرطب مرطوب کننده مخصوص پوستت بزنی 

صورتتو هم شب موقع خواب و صب وقتی بیدار میشی بشور

صابون ان جی استفاده کن .بعدشم حتما آبرسان بزن.روغن آرگان اصل تهیه کن بزن ... تا یکماه ببین صورتت به ...

ممنون عزیزم از راهنماییت  حتما این کار رو میکنم 

اینا رو داروخونه داره یا عطاری؟؟؟

اِ من زدم خمیر دندون نمیدونم چیکار کنم اعتماد بنفسمو میاره، پایین اخههه

Ziba_sho.ca

پیج اینستاس برو بگرد ببین ماسک چی هست پیدا کن بزن

نههه.دیوونگیه .من جوشامو فشار دادم .جاش با هیچی نمیره.اگه زمان برگرده به عقب اشتباه گذشتمو تکرار نمی ...

⚘⚘⚘

ممنون عزیزم از راهنماییت  حتما این کار رو میکنم  اینا رو داروخونه داره یا عطاری؟؟؟

من روغن آرگان رو از یه پیج تو اینستا سفارش دادم .اسم پیجش بهارستان بود .خیلی خوبه روغناش

ولی صابون رو از عطاری بگیر.عطاری معتبر باشه ها.بگو صابون ان جی میخوام واسه فلان مشکل خودش بهت میده 

یه پیج دیگم هست تو اینستا اونم صابوناش خوبه .Eden بود اگه اشتباه نکنم آیدیش

2706