2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یهذخونه اتیش بگیره خودت نباشی تو خونه باید شکر کنی ک خودت نبودی یه ماشین میلیاردی تصادف میکنه و سرنشینش زنده میمونه و همه خوشحالن ک خودش سالمه و میگن ماشین ب درک ارزش یه شمعدون ک بیشتر از یه خونه و یه ماشین نیست... هر چیزی تو دنیا ارزش اینو نداره ک روحتو تحت تاثیر اون لحظه ای عذاب بدی دیگه چه برسه ب عذاب روحیو جسمی... سلامتیتونو در اولویت قرار بدین 

برای تو برای چشم هایت... برای من برای درد هایم... برای ما برای این همه تنهایی... ای کاااش خدا کاری میکرد... شاملو 
2731
اصلا اتفاقی میشه چند روز پیشم دیس سرویسم شکست

خدا آفریده شما رو واسه نگهداری از یک سری وسایل یا اون وسایل رو خرید واسه آرامش و استفاده خودت ؟

کدومتون در خدمت اون یکی هست ؟

فدای سرت  چرا خودتو میرنی؟ ولی از این به بعد یکم بیشتر دقت کن بالاخره هر ضرری تلخه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

عزیزم برو کلا چند تا ظرف بشکون برات عادی شه. اخه یه ظرف چه ارزشی داره که خودتو بزنی. ملت می رن کلی خرج صورت و پوستشون می کنن اونوقت تو به خودت سیلی می زنی 🤯🤯🤯

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2738
اصلا اتفاقی میشه چند روز پیشم دیس سرویسم شکست

خو اینا ک مهم نیست شکست ک شکست

من 1سال و نیم ازدواج کردم نصف اثاثم شکسته  

6 دست لیوان شکونده همسرم....خوابالو میره اشپزخونه میندازه میشکنه... 20تا ماگ سفید داشتم اخریشم پریشب افتاد شکست...

خوب اتفاقه دیگه میشه...

سرت سلامت بابا

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
واااییییی نکن دختر این چیزارو میخری واسه روحیه و راحتی دل خودت دیگه برا ادمای بیرون که نمیخری پس وقت ...

عزیزم درسته حرفت اما من همین دو ماه اخیر ی گوشیم سوخت درست نشد این یکی گوشی تاچ ال سی دیش شکست ظرف شکست الانم شمعدونی

عزیزم درسته حرفت اما من همین دو ماه اخیر ی گوشیم سوخت درست نشد این یکی گوشی تاچ ال سی دیش شکست ظرف ش ...

منم شمعدونیام هر دوتاشون شکست،انروز دکورو داشتم تمیز میکردم سه تا از دکوریای کوچیکم شکونم از دستم افتاد از بشقابای سرویسم شکسته گوشیمم شکست .دیگه زندکی همینه چیزایی که شکنندن یه روزی میشکنن چیزایی که خراب میشنم یه روزی خراب میشن یکم بیخیال باش

خوب الان گرونه 

خدارو شکر کن سالم و خوشی مال دنیا بدست میاد . از لحظات زندگیت لذت ببر غصه چیزای قابل جبرانو نخور این خوذش انرژی منفی داره و یجور ناشکری.اتفاقا چیزی ک می‌شکنه میگن قضا بلا بوده خدا اینجوری با شکستن ی وسیله رفعش کرده 

زندگی زیبا دوستت دارم ...
2706