2733
2734
عنوان

ابجد اسم

2639 بازدید | 274 پست

سلام دوستان 

ایجد اسم واقعا تاثیر داره من هم تازگی اسمم رو تغییر دادم ان شاءالله خوب که شدم کرونا گرفتم آخه

میرم کارای شناسنامه ام رو میکنم

دوستان من با خانمی دوستم که به این علم کاملا اشراف داره و ظاهرا از چندین جنبه باید چک بشه که به من فعلا یه جنبه رو یاد داد اونم چون واسه اسم خودم دیوو نه تش کردم نهایتا بهم یاد داد

ایشون واسه مشحص کردن نوع اسم شما میگن واسشون ۱۴ تا صلوات بفرستین

و واسه پیشنهاد اسم بچه  با شرایطی که میخوان مثلا فلان حرف باشه و.... برا کسایی که بضاعت دارن ۵۰ تومن میگیرن اگر بضاعت نداشته باشن میگن سوره حشر بخونید واسه تغییر اسم هم به همین شکل 

اگر دوست داشتین بهم پیام بدین بهشون بگم

نمیفهمم چی میگی

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نمیفهمم چی میگی

ابجد روی اسم خیلی تاثیر داره و از چندین جنبه باید بررسی بشه 

اگر بخواین دوست من انجام میدن برای تعیین نوع اسم ۱۴ صلوات باید بفرستین واسشون

و برای تعیین اسم برای فرزند با مشخصلتی که خودتون میخواین ۵۰ تومن میگیرن و چن اسم مناسب معرفی میکنن

اگر بضاعت پرداخت نداشتین میگن سوره حشر بخونید واسشون

ابجد روی اسم خیلی تاثیر داره و از چندین جنبه باید بررسی بشه  اگر بخواین دوست من انجام میدن برا ...

مجردم مرسی کلا هم اعتقاد ندارم

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2706