2733
2739
عنوان

شوهرتون چه خصوصیت خوبی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیتونم هیچ کسی را ندارم حمایتم کنه  یه نگاه به تاپیک هام بندازی میفهمی شوهرم چه جور آدمی هست& ...

کتک بدترین اتفاق دنیاس

هرکاری‌میکنی بکن ولی نذار بزنتت

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2731

خوباش انصافا زیاده..صادقه..مهربونه..اهل بگو بخنده..همه حرفاشو و اتفاقات رو بهم میگه..دلسوزه..صبوره..خیییییلی بخشندست..طاقت قهرم رو نداره..خانواده دوسته..وقتی باهاش درودلی میکنم بعد ها به روم نمیاره این خیلی برام مهمه..و......

بدش از نظر من فقط و فقط زود عصبی شدنشه که داره اوکی میشه و خودشو خیلی کنترل میکنه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
کتک بدترین اتفاق دنیاس هرکاری‌میکنی بکن ولی نذار بزنتت

روح ام زخمی شده 

کتک خوردن ممکنه جسمت درد بگیره و کبود بشه اما 1 هفته بعد خوب میشه اما ضربه های روحی که آدم میخوره قابل جبران نیس 

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
2740
روح ام زخمی شده  کتک خوردن ممکنه جسمت درد بگیره و کبود بشه اما 1 هفته بعد خوب میشه اما ضربه ها ...

عزیزم برو پزشک قانونی دستش بشکنه الهی من نمیشناسم شما رو ولی قلبم به درد اومد‌‌‌‌....

خوبیش اینه همیشه در مقابل خونواده و فامیلاش طرف منه و هوامو داره

باوجود اذیتای خونوادم هیچوقت بهم غر نزده

رفیق باز نیس اهل گیردادن ب اندام یا مثلا ایراد گرفتن از هرچیزی نیس اهل دودنیس مسئولیت پذیر نمیزاره هیچی خراب بمونه خونه

بدیش:سرد بودن تو احساسات و جنسی

وسواس بودن ک گاهی غرمیزنه با بداخلاقی جوری ک انگاربچشم_یه کمم خسیس 

عزیزم برو پزشک قانونی دستش بشکنه الهی من نمیشناسم شما رو ولی قلبم به درد اومد‌‌‌‌....

شرمنده عزیزم ناراحت تون. کردم 

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍

شوهرمو با اینکه از اول نمی خواستم یه روزایی هم می زنه ب سرم 

ولی اینقد خوبه که نتونستم جدا شم

کینه ای نیست 

خودم اول کینه ای بودم دیگه ازش یاد گرفتم نباشم 

خیلی خوبه

اینکه خیییلی منو می خندونه براش مهمه بخندم با اینکه آدم متین یه

بد غذا نیس ولی خودم بدغذام

خیلی منو می بوسه من خیلی دوست دارم 

چایی خوشمزه هم درست می کنه

The difference between me and others's that I'm not  afraid of anything at all