2726
عنوان

شوهرتون چه خصوصیت خوبی داره؟

247 بازدید | 31 پست

بد و خوبش رو بگید؟

خوب:

مهربون،صبورتر از منه،همه چیشو به من میگه،بگو و بخند داره توی همه جا همه دوست دارن باشه،مرد فنی هست،با من توی همه کارا مشورت میکنه،رفیق باز نیست

بد:

توی خوردن بهونه گیره و همه غذایی باب میلش نیست،مامانی هست البته میزانشو کمش کردم،جسارت و ریسک پذیر نیست،از لحاط جنسی ضعیفه،عصبانی نمیشه ولی اگه بشه طرفو میشوره پهن میکنه حد نرمال نداره یا اینطرفیه یا اونطرفیه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

همش بده 

دست بزن داره 

خیلی فحاش و بی چاک و دهن هس 

خیلی از نظر جنسی سرد و ضعیف هس 

خانوادش داغون هستن 

خیلی عصبی هست 

من جرات ندارم خلاف نظرش حرفی بزنم 

در کل خیلی ازش میترسم 

و دلم میخواد اصلا خونه نباشه 

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂خوبیش اینه شوخی شوخی میزنمش اونم به شوخی میگیره خیلی حال میده 

تمام دستاش زخمه

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2728

تنها اخلاق بدش اینکه تاحالا نیومد خواستگاریم................وگرنه همه اخلاقاش خوبه................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

در حال حاضر هیچی

ناراحتم از دستش

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
از ادمی که کتک‌میزنه جدا شو

نمیتونم هیچ کسی را ندارم حمایتم کنه 

یه نگاه به تاپیک هام بندازی میفهمی شوهرم چه جور آدمی هست 

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍

چه جالب شوهر منم همینا رو داره البته اون بدها رو یکم نداره😁

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2706