2737
2739
عنوان

رابطه وزن‌مادر و جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 24 پست

من تقریبن 7 هفته ام 

76 کیلو بودم شدم 80 باوجود اینکه هیچیم نمیخورم

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو بارداریم چون کلی پرهیز غذایی داشتم چاق نشدم و در حالی ک نی نیم 36 هفته دنیا اومد تقریبا 3.400بود سویق میخوردم. کپسول امگا3 و گرمیجات (من تو بارداریم زیر نظر دکتر طب سنتی بودم تو طب سنتی میگیم بچه از گرمای وجود مادر تغذیه میکنه و گرمی رحم باعث رشدجنین میشه) البته اون گرمی که سقط آوره نه ها، سقط آورها طبع گرم و خشک دارن

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2731

من تا هفته ٣٠ بارداري٨كيلو اضاف كرده بودم نگران نباش اگه دكترت بفهمه ني ني ريزه بهت قرص ميده تا وزن جنين بره بالا من دختر خاله ام ٣٠كيلو اضاف وزن داشت بچه اش٢٨٠٠بود هفته٤١كه زايمان كرد پس فكر اين نباش كه وزن خودت بره بالا مغزيجات و اينا بخور وزن جنين رو ببره بالا

فقط میدونم ماه آخر ۸و۹بچه تندتند وزن میگیره مخصوصاماه آخر گوشت وپروتئین‌رو وزن بچه خیلی تاثیرمیزاره

وروزی یه لیوان شیر برای سلامت استخونای خودت 

هرصبح یک عدد سیب برای زیبایی جنین

واینکه وعده ی غذاییتو یکجا کامل تاخرخره نخور ک مثلا بزار به بچم خوب برسه نه اینطور نیست تعداد وعدهات باید بیشتر باشه که مرتب بهش موادمغذی برسه 

مایعات و قرصهای مکمل هم فراموش نشه

عزیزم میشه در مورد چیزایی که میخوری توضیح بدی 

من خیلییی میوه میخورم به دکترم گفتم گف همون میوه باعث میشه اضافه وزن بیاری شیرینی ام زیاد میخوردم که اصلا خوب نیس خیلی کمش کردم دیگه همین با وعده های غذایی قبلا برنج نیم لیوان میخوردم الان شده یه لیوان🤦🤦خداکنه بعدزایمان برگردم به وزن قبلیم😣

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
2740