2737
2734
عنوان

ایده شب یلدا تازه عروس

3054 بازدید | 142 پست

بچه ها من نامزدم پارسال خانواده شوهرم برام شب یلدا کادو اوردن البته پالتو و بوت همسرم خریده بود میوه و اجیل و.. هم پدرشوهرم طلا هم نخریده بودند

حالا امسال که سال دومه باید شب یلدا چه جوری بزگزار شه؟

عکس شب یلدا هم اگه سایت درست باشه میذارم براتون😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اول که سال دوم یلدایی نمیبرن 

دوم اینکه کرونا تو خونه شما معنی و مفهوم نداره؟؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728

یه سال ک بیشتر نیست  

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

۱کرونا

۲معمولا سال اول میارن

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2738
بنام خدا کرونا

پارسالم ما مهمون دعوت نکردن بودیم و فقط دو خانواده بودیم..به نظرتون امسال هم باید برام بیارن؟اگه نیارن اونا باید بیان خونه ی ما یا مارو دعوت کنن ؟

واست یلدایی میارن؟

مادر شوهر من شهرستانه میخواسته بیاره عروساش گفتن با این کرونا نمیشه ک ولی خب با نامزدم کلی خرید کردیم

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤

چه خبره هرسال هرسال 

خوشت اومده ها

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706