2737
2739
عنوان

به نظرتون جدا شم؟؟

107 بازدید | 10 پست

من به جز مامانم هیچ کسو ندارم اونم یه مامان ساده و مهربون که هر کی میبینتش عاشقش میشه البته به جز شوهرمو مامانش!

باباشو خواهرشارو واقعا دوس دارم چون هر وقت مشکلی داشتیم طرف حق بودن مخصوصا باباش که مرد فوق العاده ایه و انگار یه جورایی منو امانت بابام میدونه

ولی شوهرم خیلی خاله زنکه هر حرکتیو زیر ذره بین میذاره با اینکه کلی کار واسه خونوادش کردم

اگه اومدین بقیشم میگم  

مامانی؟؟ همه بودو نبودم..دورت بگردم..زود بیا تو دلم که بد جور منتظرتیم.. خدایا همه رو به آرزوهای قشنگشون برسون،خونه مارو هم نذار سوتو کور بمونه..میشه واسه شاد شدن دل همه مامانای منتظر صلوات بفرستین

بگو ماال منم خاله زنکه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اول امضاتو پاک کن عزیزم

گریم گرفت

الان فک میکنم شاید حکمتی داشته که بعد 4سال هنوز بچه دار نشدیم

مامانی؟؟ همه بودو نبودم..دورت بگردم..زود بیا تو دلم که بد جور منتظرتیم.. خدایا همه رو به آرزوهای قشنگشون برسون،خونه مارو هم نذار سوتو کور بمونه..میشه واسه شاد شدن دل همه مامانای منتظر صلوات بفرستین

من با خودش وقتی دوتامون تنهاییم مشکلی ندارم

ولی خیلیییی زیاد رو مامانش حساسه مامان منم به چشم دشمن میبینه

چون بابام فوت کرده بعد ازدواج یه خونه نزدیک مامانم گرفتیم

بعد یه سال گفتیم طبقه بالای خونه مامانمو بسازیم بریم اونجا

به خاطر اون مامانم همه طلاهاشو فروخت کلی وام گرفت ولی شوهرم یه قرون خرج نکرد

تضاد تاپیک و امضا جوریه که رفتارهای تکانشی رو نشون میده و مشاور خوب در این زمینه براتون مفیدتر از مح ...

4ساله هربار که بحثمون میشه میگم بریم پیش مشاور هی امروز فردا میکنه بعد آشتی کردن بیخیال میشه

تکانشی نیس، صبر من لبریز شده

چون با خودش مشکلی ندارم بچه میخواستیم

ولی نمیتونم مامانمو که تنها کسمه به خاطر شوهرم بندازم دور

2740

با اینکه از بعد ازدواج تو هر شرایطی حتی اگه از آسمون سنگ بباره میره خونه مامانش هیچ وقت اعتراض نکردم ولی در حدی شورشو درآرده که چن وقت پیش که مامانو باباش کرونا گرفتن انقد رفتو اومد تا خودشم گرفت بعدشم من گرفتم

یه خدا میدونه تو اون 2 هفته چه دردی گرفتم

ولی مامانش یه بار نگفت پسرم نیا مریض میشین بس که خودخواهه

لااقل یکی دلداریم بده  

نمیتونم دردمو به کسی بگم چون از آبروم میترسم انقد که تو این چن سال سعی کردم زندگیمو خوب نشون بدم