2737
2739
عنوان

شما میرفتید سرکار با این شرایط

162 بازدید | 17 پست

اگه دبیری قبول شید و شوهرتان کارمند بود و یک دختر دوساله داشتید و اصلا اگه برید سرکار پول به شوهرتان اصلا ندید.شغل دبیری ۲ ساعته راهه .یعنی خودتون پول نیاز نداشتید باز میرفتید

آره 

شغل فقط واسه درامد نیس 

باید تو اجتماع هم بود 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی داره اگر ببینم بچم آسیب میبینه نه اصلا ولی اگر میتونستم مدیریت کنم طوری که بچم آسیب نبینه  اره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738

نه ب هیچ عنوان.

میزاشتم بچه ام مدرسه ای بشه و بعد.

چ خبره ۲ ساعت؟؟!!!!!!!@

ن نمیرفتم

دختد همسایمون دقیقا همین شرایط رو داره

نمیتونم چطوری میتونه تحمل کنه

بچه اش کامل خانه مادرش بزرگ شده

اگه پول نیاز نداشتم ولی واسه سرگرم شدن سرکار میرفتم پولش رو هم حساب پس انداز مسکن جوانان برای بچه ام باز میکردم برای آینده اش

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد

اگه میتونستم بچمو با خودم ببرم یعنی محل کارم مهد یا اتاق نگهداری کودک داشته باشه، بله میرم. و الا نه.

چون درست هم نیس بچه رو مدام بذاریم پیش مادربزرگ خصوصا که نیاز مالی هم نباشه. هم برای بچه خوب نیس هم مادربزرگش اذیت میشه که تازه توی این سن دوباره بخواد بچه داری کنه.

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2706