2737
2734
عنوان

میگم اگه اگزما داشته باشم بهتره برم دکتر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 24 پست
دستت طلا عزیزم 

درخواست دوستیم قبول کن گمت نکنم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
از کجا گرفتید؟  بهدنظرت لازم برم دکتر؟

از عطاری بگیرید. در ضمن ممکنه به بعضی چیزا حساسیت داشته باشید. اونا رو دوری کنید. اگه خوب نشدی برو دکتر . آخه با این شرایط دکتر رفتن هم خطرناکه

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

عطر و ادکلن و شوینده های قوی استفاده نکن. موقع خونه داری حتمااانننن دستکش داشته باش. بعد حمام یا شستشو حتما مرطوب کننده بزن. دکتر هم برو تا دارو ترکیبی بگیری پسوریازیس باشه فک کنم عزیزم اگه تبریز بودی جای درمان قطعی میگفتم