2726

دکتربرو حتما

ولی خیلی چیز اذیت کنیه جاری منم گرفته بود لای انگشتاش خیلی بد شده بود فکر کنم الان گفت بهترشده

مواد شوینده نباید مستقیم استفاده کنی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دکتربرو حتما ولی خیلی چیز اذیت کنیه جاری منم گرفته بود لای انگشتاش خیلی بد شده بود فکر کنم الان گفت ...

باشه عزیزم خیلی ناراحتم میترسم صبح پا شم بیینم صورتم پر شده 

کاربری دست دونفر
باشه عزیزم خیلی ناراحتم میترسم صبح پا شم بیینم صورتم پر شده 

نترس عزیزم ببین بهت درخواست میدم  بعد از جاریم میپرسم چکارا کرده اگه چیز به درد بخوری پیدا کردم بهت میگم ولی حتما دکتر برو

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اردبیلم خیلی میترسم

منم درگیرش هستم. به کرم ساختنی دارم که عالیه و ترکیبیه اما هر وقت اون تموم بشه یا وقتایی که شدت داره عرق ریشه باباآدم رو هم می خورم هم میمالم. سریع خوب میشه در ضمن این عرق اصلا بو و مزه خاصی نداره . سریع هم اثر میده و گیاهیه دیگه عوارض شیمیایی نداره. کرم های دیگه ممکنه ایجاد حساسیت کنه اما این خوبه

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

نترس همسرودخترمن هم سالهاست دارن توپاییزوزمستون بیشترمیشه برومتخصص پوست یه سری پماد میده ولی باید بدونی که پوستت روهمیشه چرب نگه داری وشوینده بهش نزنی باآب داغ نشوری ولیف وکیسه هم روش نکشی راحت کنترل میشه ولی فکرکنم درمان قطعی نداره

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
نترس همسرودخترمن هم سالهاست دارن توپاییزوزمستون بیشترمیشه برومتخصص پوست یه سری پماد میده ولی باید بد ...

خیلی نارحتم یه دفه اینطور شدم البته فک‌کنم بخاطر روغن خرگوشک حساسیت داشتم 

پوستمم خیلی خشکه  ینی لیف و کیسه نکشم؟ خیلی سختنه

کاربری دست دونفر
خیلی نارحتم یه دفه اینطور شدم البته فک‌کنم بخاطر روغن خرگوشک حساسیت داشتم  پوستمم خیلی خشکه&nb ...

نه اصلالیف وکیسه نکش همش بدنتوباروغن بچه یالوسیون چرب کن دخترمن دوسالش بود یه روز صبح دیدم روی پاش زده الان پونزده سالشه هنوزخوب نشده وهرروز بدنشو لوسیون میرنه ولی خوب کنترلش میکنه که بدترنشه

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
خیلی زیاد شده ممکن هیج وقت خوب نشه؟

حتما دکتربرو خیلی راحت کنترل میشه فقط دستورات دکترروتاآخرعمرت رعایت کن

2706