2752
2734
عنوان

اولین کسی که بعد عروسی پاگشاتون کرد کی بود؟کادو چی داد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 157 پست
عزیزم چه خوب😊 هرچی سختی تو اون دوران کشیدی حالا شوهرت جبران کرده این بخاطر صبریه که تو گذشته داشت ...

سختی نبود فلاکت بود عزیزم بهترین روزای عمرم با بدبختی گذشت ولی خداروشکر اخرش قشنگ شد حالا منم ک سمت اونا زیاد نمیرم 

تودرکل خیلی خوش شانسی ازشوهر خدابده بمنمازاین شانسها

عزیزم

مگه منو میشناسی؟😁😁

مرسی عزیزم اره واقعا شوهرم خیلی آدم درستیه...

ولی خب مادرش گاهی یه کرمایی میریزه که شوهرم جوابشو میده😍

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

رسم ندارین یا اینکه گدا بازی درآوردن🤔

شوهرم پسرخالمه به دستور مادرش بعد عروسی با همه داییام و خاله هام دعوا کرد اونا هم واسه اینکه با شوهرم ثهر بودن از من عذر خواهی کردن دعوتمون نکردن 

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
شانس ک نداریم وگرنه من وضع مالی همه اوکی ولی حتی در حد ی 50 تومنم کادو ندادن بابام شب عروسی اومد کاد ...

عزیزم اشکال نداره مادر است دیگر 😙😁

عاشقانه ای برای دخترم!😊❤ ‌‌‌‌‌‌‌‌.                                               در سنت من آزادی معنای دیگری دارد.پس تو آزادی!آزاد در اندیشه...آزاد در بیان احساسات...و آزاد از تمام زنجیرهای پوسیده ای که سالهاست گلوی دختران را خفه کرده است!                        تو آزادی برای نشاندن پررنگترین لبخندهای دنیا برروی لبانت!      تو آزادی برای شکستن تمام سدهایی که راه موفقیت تورا میبندن! اما....اما فراموش نکن!همین لبخندهای دلبرانه ات که هوش از سر مادرانه ام می برد،حرمت دارد...!آن را روانه هر که از راه رسید نکن !دنیا را زیبا ببین اما حواست باشدگاهی گرگها هم لباس میش به تن دارند! خوب حواست باشد که احساساتت به تاراج نرود!دخترم،زیبایی تو حرمت دارد. تپش های قلبت را کنترل کن که با هر تعریف از زیبایی تو تندتر نتپد و خون را در گونه های تو نپاشد!دخترم باز هم تو آزادی! اما در سنت من آزادی برای تو نجابت،موفقیت،و اعتماد به نفس واقعی می سازد،مراقب باش که به غرور و عزت نفس تو خدشه ای وارد نشود! آزاد باش اما لطفا به سنت من! آزادی را در بی بند و باری و عقاید روشنفکرانه این روزها اشتباه نگیر،تو آزادی و اینها فقط حرفهای عاشقانه ی یک مادر نگران است.                                                                          همین❤
2731
خوب این که اشتباه باید به بابات گله میکردی شاید واقعا بابات نمیدونه این چیزا رو چون واقعا دخترا و پس ...

دیگه40 ساله دارن زندگی میکنن من فقط روز بعد از عقدم ب بابام گفتم از روز اول ک بعد طلاقم اومد اینجا هرماه ب مامان اینقد پول دادم و خرجم رو دادم تا همین دیشب ک شب عقدم بود حتی نگفت ماه اخرو نمیخاد بدی رام 25 روز حساب کرد و گرفت ولی رسمش نبود مجبور بودم بسازم ولی خب خدا خودش بهترین قاضیه

البته کادو نه عقد نه عروسی نه پاگشا ندادن‌.فقط عید اول بهم‌ پول دادن.نفری بیست تومن  وضع مالیشو ...

😶😶😶چقد زیاد ورشکست نشدن😅

عاشقانه ای برای دخترم!😊❤ ‌‌‌‌‌‌‌‌.                                               در سنت من آزادی معنای دیگری دارد.پس تو آزادی!آزاد در اندیشه...آزاد در بیان احساسات...و آزاد از تمام زنجیرهای پوسیده ای که سالهاست گلوی دختران را خفه کرده است!                        تو آزادی برای نشاندن پررنگترین لبخندهای دنیا برروی لبانت!      تو آزادی برای شکستن تمام سدهایی که راه موفقیت تورا میبندن! اما....اما فراموش نکن!همین لبخندهای دلبرانه ات که هوش از سر مادرانه ام می برد،حرمت دارد...!آن را روانه هر که از راه رسید نکن !دنیا را زیبا ببین اما حواست باشدگاهی گرگها هم لباس میش به تن دارند! خوب حواست باشد که احساساتت به تاراج نرود!دخترم،زیبایی تو حرمت دارد. تپش های قلبت را کنترل کن که با هر تعریف از زیبایی تو تندتر نتپد و خون را در گونه های تو نپاشد!دخترم باز هم تو آزادی! اما در سنت من آزادی برای تو نجابت،موفقیت،و اعتماد به نفس واقعی می سازد،مراقب باش که به غرور و عزت نفس تو خدشه ای وارد نشود! آزاد باش اما لطفا به سنت من! آزادی را در بی بند و باری و عقاید روشنفکرانه این روزها اشتباه نگیر،تو آزادی و اینها فقط حرفهای عاشقانه ی یک مادر نگران است.                                                                          همین❤
من مادر شوهر زحمت کشزده بود مایتابه پیرکس کوچکترین سایزش که اندازه کف دستم نبود بهم داد جاری هم کاسه ...

واااای چقدر خندیدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دیگه یکریالم چیزی به مادرت نده شانست گفته شوهرت خوبه چیکارکردی دوباره شوهرخوب قسمتت شد؟

عزیزم از وقتی ازدواج کردم دیگه پولی ندادم با شوهرمم دو ماهی دوست بودیم یکی از دوستام معرفی کرد خانواده کم.جمعیت وضع مالی خوب تحصیل کرده ب قول دختر خالم تورتو خوب جایی پهن کردی و نونت تو روغنه جدا از اینا اینکه با تمام وجود دوسم داره برام کلی ارزش داره ولی خب تا قبل ازدواج دخالت و سخت گیری خانوادم بود و بعد ازدواجم حسادت ها مامانم میگفت خدا شانس بده دخترای خونه خاستگار پسر مجرد خوب ندارن اونوقت تو با ی ازدواج قبلی این قسمتت شده😂😂

دیگه40 ساله دارن زندگی میکنن من فقط روز بعد از عقدم ب بابام گفتم از روز اول ک بعد طلاقم اومد اینجا ه ...

انشالله خوشبخت بشی

خدا رو شکر دستت جلوی کسی دراز نیست همیشه از خدا بخواه

مطممین باش باباتم الان ناراحت از کاری مادرت 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
خوشبحالت  چه دعایی کردی چیکارکردی خدا این شوهربهت داد؟؟؟؟؟ بمادرت دیگه یکریالم مول نده وچیزی

از خدا فقط خاستم و بهم داد یاسینم بخون 40 شب واقعا جواب میده حاجت روایی داره

وا چرا تا 7، 8 ماه باهاتون رفت و آمد نمیکردن عزیزم؟ 

آره گلم

تو نامزدی‌مون کلا نزاشتن یه آب خوش از گلومون بره پایین

با تفکرات عهد بوقیشون

بعدشم عوض اینکه من شاکی بشم و قیافه بگیرم،مادر و خواهرشوهرم برامون قیافه گرفتن چندماه

اون‌یکی خواهرشوهرها و برادرشوهرهام میدونستن حق با من و همسرمه و اونا تفکراتشون غلطه‌،اما جرئتِ مخالفت نداشتن

مادرشوهرم رو چندین بار دعوت کردیم نیومد با دخترش،اونا هم نیومدن

آخرش رفتیم کربلا اربعین،مجبور شدن بیان 

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
انشالله خوشبخت بشی خدا رو شکر دستت جلوی کسی دراز نیست همیشه از خدا بخواه مطممین باش باباتم الان نا ...

اره خداروشکر عزیزم زود بهم ی پسرم داده الان ی ماه اومدیم خونه خودمون ی سر نزدن بهم بگن تو حاملگی ی کمکی بکنیم چون خونه مال خودمونه نیومدن الانم فراموش کردم و خوشحالی الانم رو صرف بدیهای گذشته نمیکنم دیگه

اسی خیلی توقع داری دعوتت کردن بهت شام دادن حالا کادوهم بدن همون ۵۰ تواین گرونی بسه ما پدرم بچه ها ...

عزیزم ما هم واسه اونا چند برابرشو خرج کردیم توقع ای نیست اون یه شام داده من ۱۰تا شام دادم تا یه هفته بعد عروسیم اونجا پلاس بودن 

مادر شوهرا نمیدونم چرا سادیسم دارن احه عروس چ فرقی با بچه خودش میکنه.. بابا و مامان من اینطوری فکر ...

والا بی اغراق بگم ماهم اقوام خودمون واقعا عروس و داماد براشون عزیزه

الان پدربزرگِ پدری من هنوز چهل روز نشده فوت کرده،مامانم دیگه از گریه جون براش نمونده،از بس که به مامان من که عروسش بود محبت داشت

اما خانواده همسرم اصلا 

با داماد نسبتا بهترن

اما عروس مطلقا براشون هیچ ارزشی نداره،هیچ 

صرفا یه موجود بی‌خاصیت میبیننش که اومده زندگی پسرشون رو جمع کنه

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2706