2733
2739
عنوان

بچم 5 سالشه خارش داره بدنش

105 بازدید | 15 پست

چند روزه میگه میخاره .تو بدنش گرمی و دونه نمیبینم که بگم ابله مرغونه.ولی تو نت خوندم خارش میتونه از علایم کرونا باشه.دور از جونش خیلی میترسم

به چیزی حساسیت نداشته 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از علایم نادرش هست و باید علایم دیگه ای کنارش باشه وگرنه اینطوری نه علایم کرونا نیست

نه فقط میگه میخاره .منم ادم ترسو و مظطرب از دیشب نخوابیدم.دکتر هم تو این کرونایی میترسم ببرم

2731
نه فقط میگه میخاره .منم ادم ترسو و مظطرب از دیشب نخوابیدم.دکتر هم تو این کرونایی میترسم ببرم

نگران نباشین یک علایم به تنهایی نشونه نمیشه‌ یه دوش اب گرم ببرین خوب میشه ممکنه چیزی تن بچه رو نیش زده باشه مثل کرم خاکی یا پشه ای

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
همش حمامه.نه کل بدنش کمر.شکم .پا میخاره

پس به چیزی حساسیت داره همسرم اینطوری شد یه قرص ضد خارش از داروخونه گرفتیم یکی خورد نیم ساعت بعد اروم شد

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
2738
نمیدونم والا.چی بدم برای خارش خوبه؟

نمیدونم ولی اول باید دلیل خارش رو پیدا کنی 

مثلا   چیز جدیدنخورده که حساسیت داشته باشه بهش 

دختر من الان یک ماهشه  به توت فرنگی حساسیت داره اینم از این فهمیدم که  قطره ا+د با طعم توت فرنگی دادم  صورت و دور گردنش جوش های مثل گرمی زد  و ببخشید اسهال و دل درد گرفت  (سابقه خانوادگی  حساسیت به توت فرنگی دارن تو خانوادهدشوهرم)

شماهم ببین اکه به چیزی حساست داشته  اونو دیگه نباید بخوره و یخورده زما که بگذره خوب میشه 

اگر چیزی پیدا نکردی بهتره ببریش دکتر حتی تو این وضعیت کرونا  که چیز بدی نباشه خدای نکرده

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

شیرینی شکلات زیاد خورده؟ یا غذای تند یا فست فود و سوسیس کالباس؟؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
والا روز قبلش مادرم نون خامه ایی درست کرد دور از چشم من شنیدم 10 تا خورده از فرداش خارش گرفت

وا همینه دیگه شیرینی زیاد خورده.عرق کاسنی بده.شکر و شیرینیم چند روز نخوره

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2706