2737
2739
عنوان

دعا دعااااااا وای بچه ها🤣

209 بازدید | 37 پست

۱۰ دقیقه دیگ کلاس عربیم شروع میشه میخاد زنگ بزنه خیلیم با من لجه منم هیچی نخوندم خدا نکنه ب من زنگ بزنه خدا کنه کتبی باشه دعاااا کنید نیم ساعت دیگ اگه زنگ نزد لایکتون کنم تروخدا استرس دارم فقط میخندم😐😑🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه مدلیه زنگ میزنن برای درس

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
شفاهییی مثلااا😜😜🤪🤪🤪

😕😕😕

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

باشه عزیزم دعا می کنم برات فقط دستتو از رو شلوارمون بر دار😂

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒