2737
2734
عنوان

پرش دست و پای کودک در خواب

41294 بازدید | 53 پست

سلام خانما من پسرم یه بار تو ۶ ماهگی تشنج بدون تب کرده ولی خدا رو شکر بعد اون دیگه اتفاق نیفاده همون یه دفعه بود بعد پسرم خیلی وقته متوجه شدم که تویی خواب یا هنگام خوابیدن دست و پاهاش و یا حتی مثلا ابرو هاش میپره چطور بگم مثل تیک خیلی ترسیدم امشب تا صبح نخوابیدم تو رو خدا کسی تجربه ای داره این کرونا کم شد یکم میبرمش متخصص ولی آگه خطرناک امروز ببرمش

شاید خواب میده

ولی پرش دست و پا تو خواب طبیعیه نگران نباش

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

عزیزم من ازاول که به دنیااومد پرش دست وپای خیلی شدید داست یه شبم بستری شد ولی گفتن چیزی نیست فیلم گرفتم بردم پیش دکترش تادیدکفت پاندومی خوابه وتا ۳ماهگی ازبین میره وواقعا هم رفت ولی شماچون ازاول نبوده ببر ولی چیزی نیست عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم پسرم نوزاد که بود تو خواب تا یه مدت دستش می پرید یه کم که بزرگ تر شده خوب شد

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان
2738

منم پسرم 20روزاینابودکه همش تنش توخواب تکون میخوردوحشت کرده بودم اونشب تاصبح گریه میکردم تاصبح شدبردیمش پیش متخصص گفت بخاطراینه که قندخونش میادپایین راستم میگفت معمولاهردوساعت بایدبهش شیرمیدادم ولی وقتی میدیدم خوابه بیخیال میشدم این میشدکه قندش پایین میومدتنش تکون میخوردیه جوری لرزش داشت بچه ی توهم شایدازگرسنگیش تنش تکون میخوره

فقط دست و پا نیست که ابروهاش هم میپره صبح احساس کردم دهنش میلرزه شوهرم هم نیس نصف جون شدم از ترس😭

عزیزم ببری بهتره باشوهرت بروکه بچه رونگه داره توماشین یامیتونی تواینستا بادکترمحمدمنصوری ویزیتش کنی ایشون عالین به فیلم ازش بگیروواسش بفرست

فقط دست و پا نیست که ابروهاش هم میپره صبح احساس کردم دهنش میلرزه شوهرم هم نیس نصف جون شدم از ترس😭

آگه لرز داره دکتر ببر 

ولی پرش به تنهایی کاملا طبیعی

لرزش ادامه دار بود یا سریع قطع شد

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
چند وقتش بود خوب شد

تاسه چهار ماهگی اینطوری بود بعدش خوب شد

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان

نمیتونی به دکتری زنگ بزنی و سوال بپرسی و بگی اگه مشکلی هست بیارمش 

میتونی خودت درمانگاه منطقه تون بری و سوال کنی

2706