2733
2734
عنوان

بیاااااین درد دل کنم واستون:(

80 بازدید | 8 پست

سلام

من ۱۹ سالمه

دانشجو معلمم

دو سه سال دیگم ماشین میخرم

ولی یه چیزی این وسط اذیتم میکنه

فامیل از وقتی فهمیده من معلم شدم

و از لحاظ ظاهریم میگن خوبم

خودم اصصصلت نمیگما چون افتماد ب نفسم منفیه هزارههه

وهممممش میگن نمیخوای شوهر کنی

نمیخوای فلان کنی

ینی هرررکی ببینتم همینو میگه

خب اذیت میشم واقعا

توی ی جو خاصی قرار گرفتم اصن خوشم نمیاد

هر کی از فامیل میبینتم ی طور خاصی نگاه میکنه 

دیگ حالم داره بهم میخوره 😣

اول جوونیته تازه شوهر چیه

دانشجوی داروسازی/savage🤘/زندگی کوتاه تر از اونیه که بخوای با ناراحتی بگذرونیش:)courage💙اگه جواب بیشعوریتو ندادم فک نکن جوابی ندارم...بخاطر اینه ک در حدی نمیبینمت بخوام وقتمو با سروکله زدن با امثال تو هدر بدم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم مثل توعم...همه فامیل میگن درست تموم داره میشه ازدواج نمیکنی نمیدونم فازشون چیه 

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

هر وقت عاشق عاشق شدی ازدواج کن

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

بعد  نامزدی کی عروسی میگیرین بغدش کی بچه دار میشین بعد کی بچه دوم و میارین الا آخر ولش مردم همینن خودتو درگیر این حرفا نکن 

اونایی  که  تو  زندگی  توقعی  از  کسی  ندارن  موفق  تر و  ارامش  بیشتری  دارند 
2738

فامیل ول کن .فعلا تو موضوع داغ جمعشون هستی یه مدت دیگه یه نفر دیگه میشه موضوع بحثشون میچسبن به اون .اینجور فامیل ها مدلشونه .تو کار خودتو بکن اونهارو ول کن .فقط دنبال خاله زنک بازین