2733
2734
عنوان

رفتم آزمایش قندبارداری😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 64 پست
آخه بچه های تاپیک خیلی فعال تر بودن. تعداد افراد زیادی پست میذاشتن منم پرحرف روزگار. خودم به تنهایی ...

مرسی عزیزم♥️

دو ساله به لطف تاپیک رستا آمادگی پیدا کردم😁حالا تا خدا چی بخواد... یکم شرایطم واسه طبیعی نرمال نیست. جفت سر راهی، احتمال زایمان زود رس، نی نی هم که هنوز نچرخیده بریچه و از همه بدتر اینکه دکترم فقط سزارین میکنه

منتظرم هفته بعد برم سونو ببینم اگه سفالیک شده برم پیش خانم دکتر رجائی، بارداری قبلیم که سقط شد تحت نظر ایشون بودم دوست دارم باهاش زایمان کنم🥺

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
سلام عزیزم چ کردی با آزمایشت؟

سلام عزیزم انجامش دادم

باماشین رفتم همونجاهم موندم واسه خونگیری بعدی 

باماشین هم برگشتم خوشبختانه حالم بدنشد

❤️تو آن بلای قشنگی😍که آمدی به سرم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هفتا دیگه باید این آزمایش گلوکز رو بدم سر پسرم که دادم گفت برو صبحانه بخور دوساعت بعد بیا ولی این یکی فکر کنم باید محلول بخورم خیلی استرس دارم هر می خورده تا راضیه 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
مرسی عزیزم♥️ دو ساله به لطف تاپیک رستا آمادگی پیدا کردم😁حالا تا خدا چی بخواد... یکم شرایطم واسه طب ...

ان شاءالله جور میشه، آره ظاهرا شرایط سخته

ولی خدارو چه دیدی

بنظرم دیگه همه چیو آماده کردی

از الان فقط رو سلامت خودت و بچه و عاقبت بخیری زوم کن که نتیجه هرچی شد مث خاطره پر انرژی باشی.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2731
ان شاءالله جور میشه، آره ظاهرا شرایط سخته ولی خدارو چه دیدی بنظرم دیگه همه چیو آماده کردی از الان ...

انشاءالله

ممنونم عزیزم، خیلی خوشحال شدم که باهات صحبت کردم😘 التماس دعا♥️

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!