2733
2734
عنوان

رفتم آزمایش قندبارداری😖😖

387 بازدید | 64 پست

محلول قند ودادن خوردم الان اومدم خونه حالت تهوع گرفتم😒

یه ساعت دیگه بایددوباره برم خون بدم باز یه ساعت بعدشم بایدخون بدم ازدیشبم هیچی نخوردم خلاصه داغانم😷

❤️تو آن بلای قشنگی😍که آمدی به سرم❤️

خداقوت دلاور

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خو همینه دیگه

من از هفته ۷ دیابت بارداری گرفتم ازمایش قند زیاد دادم😑

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من سر اولی این ازمایشو دادم. تو خود ازمایشگاه بالا اوردن گلاب به روت. شوهرم طی کشید  آخرم مجبور شدن نوع ازمایشو تغییر بدن چون نمیتونستم تحمل کنم. سر دومی هم ازمایش قند ناشتارو دادم و حاضر نشدم قند سه مرحله ای بدم. البته ما اصلا سابقه دیابت نداریم. همیشه هم قندم پایینه.

خواستم بگم درکت میکنم چقدر زجر کشیدی

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2738
خو همینه دیگه من از هفته ۷ دیابت بارداری گرفتم ازمایش قند زیاد دادم😑

عزیزم من ناشتا 100 هفته 4 ام یعنی منم دیابت دارم باید انسولین بزنم الانم هیچی نمی‌خورم دارم از گشنگی میمیرم

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
من سر اولی این ازمایشو دادم. تو خود ازمایشگاه بالا اوردن گلاب به روت. شوهرم طی کشید   آخرم مجب ...

واقعا افتضاحه

من اوتجاحالم بدنشد الان که اومدم خونه حالت تهوع گرفتم

ماهم سابقه قندنداریم

❤️تو آن بلای قشنگی😍که آمدی به سرم❤️
2706