2733
2734
عنوان

ادامه بدم یا ن؟

235 بازدید | 31 پست

من چند وقتی میشه که با یه پسر که هم سن خودمه آشنا شدم

راسش خیلی دوسش دارم و اونم خودش میگه که منو خیلی دوس داره 

ولی خب میترسم که دروغ باشه 

نمیدونم ادامه بدم این رابطه رو یا نه 

اخه خودمم زیاد حس خوبی ندارم ولی خب بدون اونم نمیتونم

شما بگین چیکار کنم؟

بنظرتون دوستی توی سن کم مثلا ۱۶ سالگی 

اصن فایده داره یا همش الکیه

واقعا نمیدونم چیکار کنم ،لطفا کمکم کنید

پسره ۱۶ سالشه

نه ادامه نده

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا برو سر درست بجای اینکارا

چندسال بعدمیفهمی چی خوبه چی بد

بے خیـــــال غـــــم هـــــر روزه ے دنـــــیـا جـــــانـم چـــــاے وشـــــعـرو نـــــم بـــــاران خـــــودمـانیـــــم بـــــبـــــیــن
2731
2738

واییی چطور تو این سن کم خودتو در گیر همچین مسائلی کردی

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
فعلا برو سر درست بجای اینکارا چندسال بعدمیفهمی چی خوبه چی بد

اره خب خدمم دیگه نمیخام ادامه بدم اصلا دوس ندارم خودمو وارد همچین چیزایی کنم 

ولی  وابستگی شدیدی که بش دارم مانعم میشه 

من نمیدونم واقعا چطوری باید تموم کنم رابطه رو،ینی چطوری تمومش کنم که به خوبی تموم شه بره🤦‍♀️

من خودم همسنتم ولی واردشدن توی یه رابطه تو این سن اصلا خوب نیس از کار و زندگی میوفتی

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
واییی چطور تو این سن کم خودتو در گیر همچین مسائلی کردی

اشتباه کردم اشتبااااااههه

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ولی نمیدونم چطوری خدمو بکشم بیرون از این رابطه

من خودم همسنتم ولی واردشدن توی یه رابطه تو این سن اصلا خوب نیس از کار و زندگی میوفتی

میخام بیام بیرون از این رابطه ولی نمیدونم چطوری به اون طرف مقابلم بگم 

2706