2737
2739

فکر نمی‌کنم انقد زود 

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه مثل من نکن دو بار قبل موعدم رفتم آزمایش منفی بود با اینکه تمام علاءم داشتم صبر کن بعد موعد پریودت که دو سه روز گذشت بعد برو

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
نه مثل من نکن دو بار قبل موعدم رفتم آزمایش منفی بود با اینکه تمام علاءم داشتم صبر کن بعد موعد پریودت ...

منم خیلی درد و علائم دارم بعد یه سوال خیلی توهمه که بار اول اقدام کردم و بگیره؟

آخه یه سری جاها دیدم گفتن که 8 9 روز بعد از اقدام میشه آز داد البته 5 روز مونده به پریودم اما یه عال ...

نه شما صبر کن دو روز از موعدت بگذره بعد آزمایش بده عزیزم 

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2738

قطعا نه

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
آخه یه سری جاها دیدم گفتن که 8 9 روز بعد از اقدام میشه آز داد البته 5 روز مونده به پریودم اما یه عال ...

اجازه بديد اگر پريود نشديد ازمايش بديد.٧روز بعد از تاخير تا ١٤ روز بعد از نزديكي.https://instagram.com/atefe.taheri_