2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من دوسال مصرف كردم ماهاي اول عالي بود ولي بعدش كلا ب فكر خودكشي بودم يا يكسره خواب بودم رفتم دكتر گفت ازعوارض  اسنتراس قطعش كرد ولي من شديدا بهش وابسته بودم بعد شيش ماه به سختي تركش كردم

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.
خانمی باید حداقل یه ما صبر کرد منم دو هفته اول خ حالمم بد کرد و ازدکترمم پرسیدم کفت همینه صبرکن  ...

تودگوگل هم سرچ کنی مدت یک هقته رو عادی دونسته بعد یه ماه یا همون ۴ هفته تاثیر  مثبتشو میذاره دکتر هم همبنو میگه

بچها بمن ویتامین ب شیش دادن با لگتزال ۱۰خیلی خوب بود سریع حالمو اوکی کرد و اینکه ترک کردنش راحت بود

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
خانمی باید حداقل یه ما صبر کرد منم دو هفته اول خ حالمم بد کرد و ازدکترمم پرسیدم کفت همینه صبرکن  ...

دکتر داده بعد همش نگران کاری که میخوام انجام بدم میشم ذهنم درگیر شده میخوام برم از خونه بیرون استرس میگیرم .پس عادیه آره ؟

من دوسال مصرف كردم ماهاي اول عالي بود ولي بعدش كلا ب فكر خودكشي بودم يا يكسره خواب بودم رفتم دك ...

معمولا بعد ۳ تا ۴ ماه دکتر دوزشو کم میکنه و یه قرص دیگه جایگزین میکنه 

معمولا بعد ۳ تا ۴ ماه دکتر دوزشو کم میکنه و یه قرص دیگه جایگزین میکنه 

برامن بعد شيش ماه سيتالوپرام جايگزين كرد اما نتونستم اسنترا رو قطع كنم 

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.
2706