2737
2739

ببرش دکتر تغذیه رو همه چیش تاثیر میذاره اگر نبریش حیفه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ده کیلو بود!!!

خب دختر من چهارسالشه دوازده کیلوعه.با اینکه غذاشو به موقع میدم و سعی میکنم غذا مقوی هم بهش بدم

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
باباش نوشابه نباشه غذا نمیخوره ،دخترم عادت کرده از بیرون میاد  یا پفک دستشه یا ادامس

من شوهرمو میکشم اگه براش از این آشغالا بیاره .دیشب دخترم زار میزد برام پشمک بگیر نگرفت براش .بجاش کشمش و پسته و بادوم گرفت .کلا محروم کن این چیزا رو تو خونه .پفک خیلی بده چسبندگی روده میاره

....
2731
باباش نوشابه نباشه غذا نمیخوره ،دخترم عادت کرده از بیرون میاد  یا پفک دستشه یا ادامس

به باباش بگو یمدت واسه سلامتی بچمون نگیر. ببین از سس خوشش نمیاد بچه ها دقت کردم عاشق اینن سس موشکی بگیرن بریزن رو غذا براش ماکارونی و سمبوسه و پیراشکی گوشت و..  درست کن بذار خوشش بیاد

2740

[QUOTE=166649543]خب دختر من چهارسالشه دوازده کیلوعه.با اینکه غذاشو به موقع میدم و سعی میکنم غذا مقوی هم بهش بدم[/QUOون دقیق نمیدونم الان باید بچتون وزنش چقد باشه طبق جدول بهداشت.اخه من بچم هشت ماهشه الان۸/۵کیلو هست .براهمین تعجب کردم بعداز یسالگی ماهی چقد باید  اضاف کنن؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
إ پس هر بچه ای یجوره درست میشه بعدا من آنقدر اعصابم خرد شد زنگ زدم دکترش گفتم این بعضی غذاها رو نمیخ ...

ازمنم میگن لاغر شده الان یمدته بهش نمیرسم خودم باردارم حالم بده ن ناهاردرستی بهش میدم ن شام😓

خودم ک نون ونیروسبزی میخورم دخترمم هرچی ک باشه توخونه ک فقط سیربشه ویارم شدیده نمیتونمم خیلی پاشم درست کنم کسیم ندارم سرهمین انگارلاغرترازقبل شده

هنوز کامل حرف نمیزنه دوکلمه ای میگه  متوجه فکر نکنم بشه حرف هامو

خب شاید هنوز روی یسری چیزا حساس نباشه و بالاخره سه سالشه مطمئنا حرفا رو متوجه میشه.زیاد باهاش حرف بزن شاید چنبار اول متوجه نشه 

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
ازمنم میگن لاغر شده الان یمدته بهش نمیرسم خودم باردارم حالم بده ن ناهاردرستی بهش میدم ن شام😓 خودم ...

آخی عزیزم بسلامتی وای چه سخت نه بخدا به رسیدن باشه من کلا دنبال اینم واسه تغذیه و... اما چون از شیر گرفتم نسبت به پارسال یکم تغییر کرد البته قد کشیده وزن همون

جدی😟😟😟 داداشم رفته به خواهرم گفته این مادر نیست البته ببینی دلت به حالش میسوزه

ازامروز دیگه بهش نده هرچقدرم گریه کرد همش ضرره بجاش مغزیجات  . پسته بادوم گردو ازاینچیزا بهش بده یا .

مغز تخمه بادوم زمینی تا دیگه بیخیال پفک و نوشابه بشه

ازمنم میگن لاغر شده الان یمدته بهش نمیرسم خودم باردارم حالم بده ن ناهاردرستی بهش میدم ن شام😓 خودم ...

البته بهداشت و دکترش هردو گفتن اضافه وزن داره نباید تا سه سالگی دویست گرم هم اضافه کنه