2733
2739
عنوان

الان چندروزه کارشون یادم نمیره

179 بازدید | 4 پست

برادرشوهرم چندساله خیلی سرمونو کلاه گداشت ومنم بخاطر شوهرهیچی نگفتم دوباره چند وقت پبش گفت ادم شدم وباهم کاری رو شروع کردن واینجاهم سرمو کرد زیر اب حالا شوهرم اومد از اون کار اومد بیرون وهمش زنگش میزد  پیگیرشو اسمم بیاد بیرون هی امروز وصبح کرد تا چندروز پیش شوهرم زنگ زد چکار کردی جواب سربالا میداد شوهرم قطع کرد زنگ زد به زنش اونم غلط زیادی میکرد منم گوشی رو گرفتم بدترین فحشو رو دادم وگفتم سالهاست حقمونو خوردین اونم به من فحش داد وگفت الان میام درخونتون گفتم بیا . هنوز دلم خنک نشده شوهرم گفت کارم گیرشه بدار تموم شد میدم درخونش ابروشو میبرم حالا میگم کاش با این بیشعورا دهن به دهن نشده بودم به مادر شوهرم گفته واگذارشده کردم بخدا

واقعا من اصلا دید خوبی به کار شراکتی با غریبه هم ندارم چه برسه به فامیل به خاطر همین هیچ وقت خودمو درگیر شراکت نمیکنم

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مقصر خود شما هستین که چندین بار از یه سوراخ گزیده شدین  به هر حال این مشکل بین دوتا برادر بود ...

اخه زنش تو همه کاراشه و خوب معلمی هست براش ، خانواده شوهرم ازش فرارین