2733
2734

میشه‌ لایکم کنید آخه منم پسرم لکنت گرفته شیش هفت ماهه

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشیدشما هم بچه تون پسره.آخه شنیدم بیشترپسرا لکنت میگیرن

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
2728
نه ع زیزم من دخترم لکنت گرفته دارم دیوونه میشم

خدا شفا بده درکتون میکنم اتفاقا منم دیروز همین سوالا رودرباره لکنت پرسیدم اگه دخترتون بالای پنج ساله گفتار درمان میتونه کمکش کنه من پسرم سه سال ونیمشه بردم پیش گفتار درمان اصلا گوش نمیدادهمش پی بازی گوشی بود زودم خسته شد دادمیزد بریم خونه

2738
سلام عزیزم اگه گفتاردرمانگر پیداکردین ممنونتون میشم بهم اطلاع بدین

سلام گلم من همسرم راضی به گفتار درمانی آنلاین نشد و بچه مو بردم گفتاردرمانی حضوری.طی شش جلسه خدارو شکر نود درصد لکنتش برطرف شده .اگه میدونستم اینقدر تاثیر داره خیلی زود تر از اینا میرفتم که خودم و بچه م اینقدر اذیت نشیم .من که خیلی راضی ام انشاالله شما هم هرچه زود تر ببرید وبچه رو تشویق کنید و هیچ دید منفی نسبت به لکنتش نداشته باشید خیلی زود خوب میشه

از ماست که بر ماست
سلام گلم من همسرم راضی به گفتار درمانی آنلاین نشد و بچه مو بردم گفتاردرمانی حضوری.طی شش جلسه خدارو ش ...

ممنونم ازتوضیحاتت منم ۳جلسه است میبرم خوبه دایره لغاتش بیشترشده البته آنلاین توکل برخدا

2706