2733
2739
عنوان

بهم انرژی+بدید

91 بازدید | 12 پست

امروزپس ازچندوقت تلاش باانرژی وبدون سردردازخواب بلندشدم که درس بخونم،چون دیشب۹ونیم خوابیدم.من میتوووووووووونم

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان خالیم تازه دارم میرم بخوابم😆

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728

مررررررررررسیییییییی

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
من الان خالیم تازه دارم میرم بخوابم😆

عزیزم شیفت بودی؟خوب بخوابی

من چندوقته نخوندم. کنکور دارم😔 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2738
من چندوقته نخوندم. کنکور دارم😔 

عزیزم بخون،به این فکرکن اگه الان کم نیاری سال دیگه این موقع کجایی

عزیزم بخون،به این فکرکن اگه الان کم نیاری سال دیگه این موقع کجایی

نمیتونم والا. کنکور دکتری دارم ، انقدر رشتم سخته و ظرفیتش کمه باید رتبه تک رقمی بیارم😔 همش به این فکرمیکنم منکه تک رقمی نمیتونم  ناامیدم و استرس دارم

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
نمیتونم والا. کنکور دکتری دارم ، انقدر رشتم سخته و ظرفیتش کمه باید رتبه تک رقمی بیارم😔 همش به این ف ...

عزیزم چرا نتونی؟مگه توچیت ازبقیه کمتره؟ منم اگه بخوام شرکت کنم اون مقطع ورشته ودانشگاهی که میخوامو باید تک بشم یادو زیر۳۰،ولی ناامیدنیستم چون غیرممکن نیست، توهم بخون 

عزیزم چرا نتونی؟مگه توچیت ازبقیه کمتره؟ منم اگه بخوام شرکت کنم اون مقطع ورشته ودانشگاهی که میخوامو ب ...

درسته حرفت واقعا. چون اعتماد به نفس ندارم اینجوری فکرمیکنم.  وگرنه بقیه هم آدم فضایی نیستن که میتونن همچین رشته هایی قبول شن

درسته حرفت واقعا. چون اعتماد به نفس ندارم اینجوری فکرمیکنم.  وگرنه بقیه هم آدم فضایی نیستن که م ...

دقیقا،من پارسال سریه امتحانی رفتم وهمه میگفتن بیخودرفتی وقبول نمیشی وفلان،جمعیتم ک نگم برات. ولی من قبول شدم ازاون ب بعد خواهرم به همه میگه چطور این تونست یعنی من نمیتونم؟بعدباانرژی مضاعف میره درس میخونه.خخخ بایدخودتوباورکنی،تلاش میخواد فقط.

فرصت رودست رقیبات نده،یه خانمایی هستن باوجودبچه کوچیک چقددرس میخونن وتاپیک میزنن،آدم ازشون میترسه بخدا...پس فرصتتو به چنگ بگیر.