2737
2739
عنوان

چرا من چاق نمیشم عجبا

| مشاهده متن کامل بحث + 1893 بازدید | 127 پست
دیدی گفتم انگل داری؟😅😅😅از اینا داری👈🐉  😅😅😅

فردا میرم ازمایش انگل میدم ایزی ایزی تمام تمام😂میترسم انگل از بین ببرم یهو کم کاری تیرویید بگه سلام بشم ۱۰۰ کیلو😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فردا میرم ازمایش انگل میدم ایزی ایزی تمام تمام😂میترسم انگل از بین ببرم یهو کم کاری تیرویید بگه سلام ...

منم دیگه درکنارشون زندگی مسالمت آمیز شروع کردم😂😂😂آخه درمان کنم چاق میشم‌.الان هرچی دلم میخواد میخورم تناسب اندام هم دارم😁😁😁

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
ای وای 😰

درمان کن.ایمنی رو ضعیف میکنه.ولی یه مقاله خوندم درمورد اینکه انگل قدرت باروری زنان  رو بالا میبره😅😅😅 باورت نمیشه نمیدونم چه جوری باردار شدم😁جلوگیری داشتیم.تازه رحم من رتروفلکسه هستش.دراین حالت بارداری باید سختتر باشه😁

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
دیدی گفتم انگل داری؟😅😅😅از اینا داری👈🐉  😅😅😅

چیکارکنم منم داشته باشم🤔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738
بیا خونمون شام الویه درخدمت باشیم😅😅😅😅

جدی؟

با الویه میشه🤔

اگه میشه که زحمت نمیدم کرونا هم هست

درست نیست بیام اونجا خودم تو خونمون

درست میکنم میخورم مرسی😁

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
جدی؟ با الویه میشه🤔 اگه میشه که زحمت نمیدم کرونا هم هست درست نیست بیام اونجا خودم تو خونمون درس ...

باید فرد آلوده با دستهای آلوده واست درست کنه.اینجوری قبول نیست😁

واااای 😅😅😅الان یادم افتاد دیشب شام الویه داشتیم تو بخچال هنوز یه کمی مونده😂😂😂😂

2706