2737
2739
عنوان

از صدای رابطشون بیدار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 11504 بازدید | 60 پست

اشتباه شماها اینه که نمیگید بهشون . من مجرد بودم یه بار نصفه شب صدای همسایه دیوار به دیوارمونو شنیدم خیلی چندش بود محکم کوبیدم به دیوار گفتم زهرمار چندش . حدس زدم خود صاحبخونه نباشه برای همین چند روز بعد که زنه رو دیدم بهش گفتم فهمیدم مسافرت بودن خونه رو سپرده بودن برادرشوهره فقط بیاد سر بزنه اونم اونجارو مکان درست کرده بود

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دوست دختر همسایه دیوار به دیوار منم ارامش برام نزاشته بود.لامصب تمومی هم نداشت.بخاطر صدای بیخود این زنه میرفتم اتاق خواب درم میبستم که صداش نیاد.صداش کلا تو سالن پخش میشد. اخرش ناچار شدم به همسرم بگم به صابخونه طرف بگه به پسره بگه که رعایت کنن.

دوست دختر همسایه دیوار به دیوار منم ارامش برام نزاشته بود.لامصب تمومی هم نداشت.بخاطر صدای بیخود این ...

از بس ساخت و ساز خونه ها هم الکی و کاغذی شده صدای توالت رفتن همسایه هم میپیچه چه برسه به بقیه چیزا

🌈🖤⛵
2706