2737
2734
من بعد ۳ سال چله گرفتن حاجت روا شدم دیر و زود داره و سوخت و سوز نداره حشر خوندم الرحمن برای شهید ا ...

تو دوران چله ترک کامل گناه داشتی؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نماز چی خوندی نماز یومیه و صدقه میگن باید بدیم کلا میشه یه توضیح مختصر بدین تو این چهل روز ...

عزیزم دوستان من با چله ی زیارت عاشورا به روش حق شناس مشکلاتشون حل شد و حاحتشونو گرفتن فقط شرط داره چله اش ایت الله حق شناس تضمین کردن هرکی این جله با شرایطش بگیره حاحتشو میگیره اونم حاجت های بزرگ و محال اگه مشکل داری حتما این چله رو بخون 

این کانال و حتماااااااا نگاه کن کانال شاگرد ایت الله حق شناسه اسکرین از حاحت رواها گذاشته بیش از دوهزار و چهارصد اسکرین فقط ب شاگردش خبر دادن  تو ت ا گ رامه

hghshenas110@

2731
چله حدیث کسا ردخور نداره

میدونی واقعا چهل روز،صبر کردن سخته اینکه منتظر،بشی چهل روز،ک ببینی حاحتتو میده یا نه ،اخرشم ک حاجت نگیری ادم روانی میشه😐

تو بعضیاش اره تو بعضیاش نه واقعا اون ترک گناهه حال ادمو عوض میکنه

حاجتتون بزرگ بود؟

قبل حاجت روایی خواب معنوی ندیدین؟

2740
میدونی واقعا چهل روز،صبر کردن سخته اینکه منتظر،بشی چهل روز،ک ببینی حاحتتو میده یا نه ،اخرشم ک حاجت ن ...

منکه حاجت بزرگی گرفتم.انشالا شماهم میگیری.حتی تا وسطاش هم یبار دیگه رفتم از تنبلی فراموش کردم ولی بازم خدا کمکم کرد

منکه حاجت بزرگی گرفتم.انشالا شماهم میگیری.حتی تا وسطاش هم یبار دیگه رفتم از تنبلی فراموش کردم ولی با ...

شما تو جله ترک کامل گناه داشتین؟

حاجتتون بزرگ بود؟ قبل حاجت روایی خواب معنوی ندیدین؟

چرا حاجتم بزرگ بود ۳ سال طول کشید تا حاجت روا شدم اصلا دیگه ناامید شده بودم

خواب دیدم یه ماه قبلش خواب صحرای کربلا رو تعبیرش گفتن حاجت رواییه

ولی بعد خوابم یه جوری ناامید بودم که زار میزدم پیش همه گله میکردم

طول میکشه

ختم بگیر خیلی زیاد

ختم مزملم خوبه الان یادش افتادم

بیا الان واسطه خیر شدی یاد یه ختمی افتادم میخواستم پست کنم یادم میرفت

بیا تو تایپیک اخرم

منکه حاجت بزرگی گرفتم.انشالا شماهم میگیری.حتی تا وسطاش هم یبار دیگه رفتم از تنبلی فراموش کردم ولی با ...

اهنگ چی؟

اهنگ گوش،میدادین؟

چرا حاجتم بزرگ بود ۳ سال طول کشید تا حاجت روا شدم اصلا دیگه ناامید شده بودم خواب دیدم یه ماه قبلش خ ...

خب راستش منم زیارت عاشورا خوندم و زنداییم خواب دیده ک من و خودش داریم میریم کربلا 

کربلا رو ندیده ها فقط تو خواب فهمیده داریم میریم کربلا،خبرم نداشت من زیارت عاشورا میخونم ب نظرت ی نشونه هست؟

اما حدود دوماه قبل دیده😔فک نکنم حاجت روا شم

خب راستش منم زیارت عاشورا خوندم و زنداییم خواب دیده ک من و خودش داریم میریم کربلا  کربلا رو ند ...

اره معلومه که نشونس

اینجور وقتا خدا یه چیزی برات میفرسته که بفهمی تهش قراره خوب تموم بشه

که ناامید نشی از رحمتش

2706