2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین

196 بازدید | 67 پست

من دیروز با دوستم رفتم سر قرار بعد پسره از دوستم خوشش آمد 

بعد دیروز ب پسره گفتم ی آدم خوب ب دوستم پیدا کن بعد امروز ی گروه زدب دوستش آورد گروه و دوستم برد گروه  حالا دوستش پی وی دوستم نرفت 

بعد من از صبح حسی ب این یارو نداشتم دوست داشتم جدا بشم ازش فکرام کردم امشب بهش پیام کات دادم بعد برگشت گفت من میخوام برم با دوستت بعد گفت شوخی کردم فلان 

بعد همینجوری ادامه داد تا جدی جدی گفت میخوام با دوستت باشم 

خیلی بهم برخورد از اول ک گفت  بعد زنگ زد عذر خواهی کرد گفت خودت ک بام نماندی ب دوستت صحبت کن منم ب دوستم صحبت کردم 

با ترس چون فک کردم شاید دوستم فکر کنه حسودی میکنم چیزی منفی بگم ولی ب هر حال گفتم  هر کدوم بخواین  باهم باشین من مشکلی ندارم 

حالا ایقد بهم برخورده از رفتار پسره 

ازش پرسیدم گف از همون دیروز ازش خوشم آمد 

و چون فکر کردم دختر خیلی خوبی باشه 

ینی من بدم ؟؟ 😔 

خیلی ناراحت شدم بهم برخورد 😔

اصلا اعتماد بنفس و عزت نفسم آمد پایین 

😢 

الانم دارن دوستم با پسره صحبت میکنه 

دوستمم  معلوم نیست نظرش چیه اگر هم اوکی باشه روش نمیشه بمن بگ بخاطر همین گفتم بده صحبت کنه 

شما جای من بودین چیکار میکردین 

اصلا نمیدونستم چیکار باید کنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ول کن بابا

اوقق به دنیای دوست پسر دوست دختر

همینقدر که الان ناراحتی همینقدر کثیفه

بکش بیرون ودیگه هیچ وقت واردش نشو🤢🤢🤢

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
ینی ممکنه از قبل با دوستم صحبت کرده باشه ب توافق رسیده باشن بعد اینجوری آمده پسره ب من گفته؟

اره ممکنه

مثل پول شویی

پسره بااین کارش چهره خودش و دوستت را واست تطهیر کرده

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
ن دیگ گوه بخورم هیج وقت شانس نداشتم بخدا 😔

ادم تو اینجور چیزا شانس نداشته باشه بهتره

کاش باهاش نمیرفتین... من میفهممت کااملا. ربطی نداره به اینکه بدی ، سلیقه‌ایه ... بهترش گیرت بیاد الهی 

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
ن دیگ گوه بخورم هیج وقت شانس نداشتم بخدا 😔

احتمالا پسره به دوستت پیشنهاد داده

دوستتم گفته وای فلانی چی پس

پسره هم گفته اون با من

2706