2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواجم سنتی بود ولی از دوسه جلسه ای ک پیش رفتیم حسایی توم پیش اومد ک همه تجربه کردن.تو تخیلاتم فکر ...

من همین الانم بعد 11سال بعضی اوقا که نگاش میکنم پیش خودم میگم کی شب میشه بچپم تو بغلش. 

2731

سال اول دانشگاه عشق در یک نگاه هفت سال طول کشید تا به ازدواج راضی بشم سه سال نامزدیم شد ده سال الانم سر خونه زندگیمونیم عروسیم بخاطر کرونا نگرفتیم😎✋

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
2740
من همین الانم بعد 11سال بعضی اوقا که نگاش میکنم پیش خودم میگم کی شب میشه بچپم تو بغلش. 

خدا برای هم حفظتون کنه .خیلی خوبه حسش

منم 7سال مزدوج شدم منتظرم بچه بخوابه ک یکم ازاد باشیم .تا بیداره اگه پیش هم نشستیم میاد میشینه بینمون میگه به من توجه کنید 

ن گلم منم تا چن وقت پیش همین بودم  معنی کراشم نمیدونستم از رفیقام پرسیدم

شوخی میکنم عزیزم

ان شاءالله همیشه بخندی

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

من باپسرعمه ام دوست بودم دوستیمونم ازاونجایی شروع شدکه اینایهشهردیگه زندگی میکنن من 14سالم بودکه اومدن خونه مادقیقا عیدسال نودودوبودش تاسیزده موندن بعدرفتن یه هفته بعدش بهم پیام دادبیااشناشیم من واقعا قصدم ازدواجه ولی ازاونجایی که سنت کمه بیاتازمانی که کنکورمیدی باهم دوست باشیم بعدبیام خواستگاری دوسال دوست بودیم شش ماه مونده به کنکورم مامانم فهمید که دوستیم گفت بمیری هم به فامیل دخترنمیدم که نمیدم گوشیموگرفت یه ماه کامل توخونه زندونی شدم بعدیه غریبه اومدخواستگاری وبه اجبارخانواده ازدواج کردم ولی هنوزم بعدهفت سال پسرعمه ام سرقولش هست قول داده بود زن نگیره که هنوزم که هنوزه نگرفته

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
2706