2737
2739
عنوان

دلیل جلب توجه پسرا

157 بازدید | 9 پست

سلام شب تون بخیر دوستان یه سوال داشتم دلیل جلب توجه پسرا چیه من یک دوست پسر دارم سه ساله باهمیم وخانوادمون هم میدوننن سه روزه ازاین آقا بیخبر بودم بعد سه روز زنگ‌زدم جواب ندادن یه پیام اومد که من دوستش هستم ایشون بیمارستانن من باورنکردم زنگ زدم برادرش گف بیمارستانه بازم شک داشتم زنگ زدم پدرش گف سه روز بیمارستان بوده کرونا گرفته گفتم الان کجاس گف رفته خونه من بیرونم خودم حالا ایشون بیمارستان رو درست گفتن اما امروز مرخص شده بودن اما خودشو دوستش جا زدگفت فردا مرخص میشه گوشیش دست منه بنظرتون چرا الان جلب توجع میکنه میخواد عکس العمل ببینه یاچی؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
الانم ازش بپرسی باز ی دروغ دیگ میگه....بنظررم اعصاب خودتو خردنکن بهشم فک نکن  بعدا سرفرصت حالشو ...

یه کارایی کرده که فقط من خبر دارم میخوام حالش خوب شد برم به خانواده اش بگم ی بار ی کاری کرد لوش دارم مامانش نزدیک بود ازخونه بندازتش بیرون اومد التماس پسره به غلط کردن افتاد

2738