2733
2739

هند از نظر اقتصادی بسیار پیشرفت کرده الان صادرات زیادی داره درکنارش افراد متخصص وماهر فراوان هندیا از نظر هوشی بسیار ادمای با هوش بالایی هستن خیلیم به تحصیلات اهمیت میدن  

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

هند طبقه اشرافیشون خیلی زیادن و ثروتمند

بعدم کلی لوازمای بهداشتی مثل مسواک و این چیزا تولید میکنه،لپتاب اینا هم فکر میکنم تولید کنه

دانشجو هرسال پذیرش میکنه

گردشگریش هم که مشخصه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از ما بدبخترن بخدا فیلماشونو نبین کثیف و چرکالو 

نه از بعد از فروپاشی شوروی و اتمام دو جناح بودن دنیا هند درکنار. چین داره تبدیل به ابرقدرت میشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728
دلت چرا برای راه دور میسوزه😑😑 دلت واسه ما بسوزه چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام ایت🤣🤣🤣 ا ...

ول کن بابا ایرانو

از ایران بخوام بگم و دلسوزیام باید با محبوبه ۶ بیام😅

فعلا بزار از بدبختیای هند بگیم

2740
بابا هندیا فقیرشون یه گاو داره اگه نداشت یه گاو اون ورا پیدا میشه بحورنش ما گربه هامون هم لاغر شدن ا ...

😂😂😂😂😂😂😂عبضی

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍