2733
2734
عنوان

دوستم گفت عکس لختشو فرستاده برا شوهر خواهرشوهرش

| مشاهده متن کامل بحث + 2459 بازدید | 72 پست

کاش نمیدیدم این جور تاپیکارو و ب خیال خودم دنیایی که تو ذهنم داشتو خراب نمیکردم بیشتر از این

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا نصف شبها همه کارهایه مثبت۱۸رفیقهاشون یادشون میوفته واسه تاپیک

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
2731
2740

یعنی چی وسوسه شده ،عقل و شعور پس کجا قابل استفادس!من جای تو بودم ارتباطمو با این ادم قطع میکردم چون ازین به بعد دیگه این کار براش عادی میشه و برای خود شمام خطر داره این به اصطلاح ادم

شما رو نمیدونم ولی من این یکیو قضاوت میکنم😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

میگفت اون لحظه حال خودم نبودم گفت خیلی زود زدم حدف همه. اما مثل اینکه برا طرف حذف نشده

میگفت بهش گفته این عکسو برمیدارم هرشب نگاش میکنم با یاد تو میخوابم کنار زنم

اعصابم خورد شد برا زن بدبختش

دوستم مثل سگ پشیمون

ماشالله باریکلا، دسخوش

عه عین شوهر من حرف زدی 😬😬😬

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️