2733
2734
عنوان

شما باشید چیکار میکنید

146 بازدید | 14 پست

وقتی دانشجو بودم پدرم تمام پولایی که برام خرج کرده بود گفت از ارثت کم میکنم جدی گفت . وقتی شوهرم داد سر جهاز بدترین جهازو داد پول داشت و رفت از روستا برام مبل خرید برادرم گفت ساید لازمت نیست خیلی حرفا شنیدم برای جهازم خانوادم پشتم نبود حتی وقتی با شوهرم اختلاف داشتیم اوایل گفت دخترمو طلاق بده بخدا بچه برادرمو از صبح تا شب نگه میداره بچه منو نمیتونه بهانه میاره بخدا مبلام پاره شدن  تو فامیلمون یه نفر هست ضعیفه بخدا اون عالی داده به دخترش فقط منم بدبختم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگ الان باید هرچی خراب شد شوهرت بگیره ولش کن غصه نخور هیچکس ارزش ناراحتیتو نداره

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2731

شاید مشکلشون با همسرت باشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738

جهیزیه دادن وظیفه نیست.

یخچال ساید ضروری نیس

مبلمان نیاز مبرم نیس.

منم نداشتم ولی شکر گزار مدر مادرمم و همیشه به شوهرم میگم خانوادم هیچی کم نذاشتن با اینکه وظیفشون نبوده. اجازه نده کسی به خاطر جهیزیه حرفی بهت بزنه

ولی من خیلی خندیدم 😂

😂😂

خنده نداره بره دوست منم پیش اومده خب دوست من الان که فهمیده برا این خانواده نیست تازه میگه

الان میفهمم چرا منو مینداختن تو زیرزمین انقد غصه خورد ۱۶ کیلو لاغر شد :(

😂😂 خنده نداره بره دوست منم پیش اومده خب دوست من الان که فهمیده برا این خانواده نیست تازه میگه ال ...

چقدر بد😔

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2706