2737
2739

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5486686/ب-نظرتون-موی-مشکی-بیشتر-بهم-میاد-یا-روشن- عکس

میشه برم گزارش بزنید دم همتون گررررم

اگر میدانستم این آخرین دقایقی است که تورا میبینم به تو میگفتم “دوستت دارم “ و نمیپدانشتم که تو خود این را میدانی همیشه فردایی نیست تا زندگی فرصت دیگری برای جبران این غفلت ها به ما بدهد کسانی را که دوست داری کنار خودت داشته باش و به آنها بگو که چقدر دوستشان داری بگو که چقدر برایت مهم هستند بگو که وجودشان برایت نیاز است مراقبشان باش چون شاید فردایی نباشد برای جبران گفته هایی که یک روز از گفتنشان گذشتی ! 

میشه اگ زدین لایکم کنید 

اگر میدانستم این آخرین دقایقی است که تورا میبینم به تو میگفتم “دوستت دارم “ و نمیپدانشتم که تو خود این را میدانی همیشه فردایی نیست تا زندگی فرصت دیگری برای جبران این غفلت ها به ما بدهد کسانی را که دوست داری کنار خودت داشته باش و به آنها بگو که چقدر دوستشان داری بگو که چقدر برایت مهم هستند بگو که وجودشان برایت نیاز است مراقبشان باش چون شاید فردایی نباشد برای جبران گفته هایی که یک روز از گفتنشان گذشتی ! 

خودت میتونی پستتو پاک کنی

ب اینصورت که دقیقا تو همون دقیقه ای ک پستش کردی بری پاکش کنی

مثلا فرض کن ساعت 6و30 دقیقه گذاشتی.7و30 دقیقه میتونی پاکش کنی

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت میتونی پستتو پاک کنی ب اینصورت که دقیقا تو همون دقیقه ای ک پستش کردی بری پاکش کنی مثلا فرض کن ...

جدی چ خوب ولی لینکاش هست عزیزم 

2731