2737
2739
عنوان

کبودی دور چشم بعد از عمل بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 16508 بازدید | 38 پست
درضمن ویتامین اب ولرم استراحت و اب سیب زمینی باید مداوم باشه نه اینکه تو یه هفته دنبال جواب باسید&nb ...

نه من اضافه وزن ندارم چی بشه فست فود بخورم چون خوشم نمیاد اصلا.. واقعا چیزای ناسالم مث پفک چیپس و از این چیزا نمیخورم خیلیم تلاش کردم که از بین بره ولی نرفت فک کنم دوستمون درست میگه باید برم پیش دکتر پوست برا تزریق🤔🤔🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا عزیزم دوراز جونت شبیه تابه میشه صورت دوز بالا تو گونه لب و ....ولی زیرچسم یا پیشانی برای چروک ...

اوهوم نمیدونستم گفتم نکنه همه همینجوری مصنوعی میشن 🤔 پس حتما باید برم پیش دکتر پوست خوب

2731

رفتم در مورد فیلر خوندم خیلی افتضاح بود

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
نه من اضافه وزن ندارم چی بشه فست فود بخورم چون خوشم نمیاد اصلا.. واقعا چیزای ناسالم مث پفک چیپس و از ...

سلام عزیزم منم بینیم رو تغریبا ۳ماهه عمل کردم ولی هنوز زیرچشمام سیاهه،شما راهیی پیدا کردی؟؟ممنون میشم بمنم بگی

2738