2733
2734
عنوان

پیامای شوهر عمه ام😐چرااینطوری شده

| مشاهده متن کامل بحث + 7546 بازدید | 162 پست
اون خانمی که دیشب تاپیک زدن شوهر خواهرشوهرم بهم پیام داد گفت بیا تلگرام بعدش بهم گفت دوستت دارم  ...

اهااااا اوکی🤗

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اون خانمی که دیشب تاپیک زدن شوهر خواهرشوهرم بهم پیام داد گفت بیا تلگرام بعدش بهم گفت دوستت دارم  ...

از کجا فهمیدید دروغ میگه؟؟

من تا اخر نموندم فقط اسکریناشو خوندم

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
از کجا فهمیدید دروغ میگه؟؟ من تا اخر نموندم فقط اسکریناشو خوندم

منم نمیدونم انگار بعضیا صبح تو یه تاپیکی گفته بودن سرکاری بود‌ قرار بود امروز صبح خودش بیاد بگه که چیشده ولی تاپیکش حذف شد 

2728
منم نمیدونم انگار بعضیا صبح تو یه تاپیکی گفته بودن سرکاری بود‌ قرار بود امروز صبح خودش بیاد بگه که چ ...

خوب اینجا هر تاپیکی بزنی و یکم پربازدید بشه سریع بهش انگ دروغ میزنن تو باور نکن

2740

اصلا شوهر عمه جز فامیله مگه؟؟؟!!!!! 

خود عمه کیه که شوهرش چی باشه اییییش 

دفعه بعد پیام داد جواب نده بعد به همسرت بگو که فلانی همش پیام میده. اینبار به کسی چیزی نگو چون حرفی هم نزده بگی گوش به گوش شه میگن خودش کرم داره

❤️
اصلا شوهر عمه جز فامیله مگه؟؟؟!!!!!  خود عمه کیه که شوهرش چی باشه اییییش   دفعه بعد ...

امروز عمم زنگ زد گفت من بچدم بهت پیام میدادم شوخی میکردم😐

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
2706