2733
2739
عنوان

ریسک کنم بعد دوتا پسر دوباره باردار بشم فقط به این امید که دختر بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 48925 بازدید | 757 پست
دختردارا گزارش بزنین 

چرا؟

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خالم سه تا پسر که سومی به امید دختر بود و خواهر همسرم سومیش هم پسره اینم امید دختر بود و دخترعموی همسرم بعد از پنج تا دختر خدا بهش پسر داد به نظرم آی وی اف کن اگر هزینشو می تونی بدی وگرنه یهو دیدی پسر شد

2728
آره واقعا من خودم پسر دارم دوستم دختر داره همیشه با فخر و کبر به من میگه دختر دلسوز پدر و مادرشه&nb ...

ادم از عمرش خبر نداره بالاخره اونم یه ارزو هایی داره نخند بهش اگه پدر مادرت برات با ارزشن میان خونت ذوق میکنی چون دختری ولی یه مرد اگه بخواد پدرو مادرشو بیاره اول باید ببینه زنش چی میگه ناراحت نشه 

دخترای الان باارزه تر از صددتا پسرای الانن

ایشاله خدا بهت بده. برو تعیین جنسیت .فامیل ما چند نفر رفتن جواب گرفتن. واسه این میگم برو که وقتی سنت ...

عزیزم شما که خودت تو پست قبل گفتی چرا هیچ کس نگفت عهد قجری 

خودت هم که خب دعا کردی 

البته کار بدی نکردی چون دقیقا تو پست قبلیت یه کنایه زدی اینو گفتم

مامان من 5تاپسرآوردازبچه دومی همش میخاست دختربشه ک نشدتاششمین بچه که من بودم بعدشم خواهرم😅.انشالله براشمااگه خداصلاحه میدونه سومی دخترصحیح وسالم باشه🙏.ب مامنتظراهم ی نگاهی کنه دامنمون سبزشه😔

پسر بزرگم همش دعا میکنه خدایا به من به اجی بده خدا به دلش گوش میکنه؟اصن حس ششمی نداریم:

پرهامم منم همش آجی میخواست خودم دوس داشتم دومی دختر بشه خودم خواهر ندارم دومی ام پسر شد وقتی برا مرخص شدنم پرهام اومد فهمید داداشه میگفت نمیخوامش بعد من گفتم پس نمیخوای بذارمش بیمارستان و بریم گفت نه داداشمو ببریم،🤭😅 الان همش میگه یه داداش و آجی دیگه برام بیار. من ریسک نمیتونم کنم و احتمال زیاد سومی ام پسر میشه من ۲۸ سالمه همسرم ۳۰ سنمون پایینه نسبتا و خانواده پدریم اکثرا پسر دارن فقط توام ریسک نکن اسی 

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
2738
درستشم همینه عزیزم بچه چی باشه مهم نیست اینکه چی بشه مهمه 

دقیقا ما یکی از فامیلامون سه تا پسر و یدونه دختر داشت پدره فوت کرد مادره زنده بود پسراش از ترس زنشون برای مادرشون یه لبخنپم نمیتونستن بزنن دخترش ازدواج کرده بود ب شوهرش گفت من از مامانم نگهداری میکنم شوهره گفت ن نمیزارم دختره طلاق گرفت از مامانش نگهداری میکنه

ان شاءالله خدا به همه اولاد سالم و صالح بده

باور کنید خیلی دختر،پسرش فرق نداره، اینا زاده تفکرات و فرهنگ مون شده که ناخواسته تو ذهن ما هم شکل گرفته و زندگیم رو به چالش کشیده.(دختر دار شدن به امید پرستار داشتن در پیری و پسر دار شدن به امید عصای دست بودن و...)

تسلیم خواست خدا باشید ان شاءالله همه مون عاقبت بخیر بشیم.

آینده و تربیت و انسان بار اومدن فرزند خیلی مهمتر از جنست شون هست.

اگه خدایی نکرده بچه نااهل بشه اونوقت دیگه دختر و پسر داره فقط از خدا میخوای که سر به راه بشه.

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

مامی مهرتا والا من که شوهرم الان دوسال و خورده ازدواج کردیم بدون خانوادش ن خونه کسی میره نه تفریح میره ن بیرون میره یه چیزبیرون بخوریم برا اونام میگیره حتی باخواهرش همینجوره دیگ چه برسه پدر ومادرش شاید پسرمم به باباش رفت

ادم از عمرش خبر نداره بالاخره اونم یه ارزو هایی داره نخند بهش اگه پدر مادرت برات با ارزشن میان خونت ...

اه پس شما مرد باعرضه اطرافت ندیدی حتما

شوهر من مثل بچه پدر و مادر شو تروخشک میکنه.ولی خواهرشوهرم سالی ی بار عیدها میاد عیدیشو میگیره و میره

خالم سرطان گرفت ۵تا دختر داشت هیچ کدوم نرفتن پرستاریش چون شوهراشون نزاشت پس الکی دلخوش به بچه نباش جانم

ی سوره ی کوثر مهمونم میکنی دختردارشم؟انشااله توهم عاقبت بخیر بشی😍

حالا دختر دارید یا پسر هرچی میخاید ب دل خودتون ربط داره ولی چون قطعن بعدن تو اجتماع هستن لطفا درست تربتشون کنیم انسان باشن کافیه...

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔
2706