2737
2739
عنوان

ریسک کنم بعد دوتا پسر دوباره باردار بشم فقط به این امید که دختر بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 49190 بازدید | 757 پست
تو هم احتمالا عقده پسر نداشتن داری که میای اینجا از مزیتهای دختر داشتن میگی .مگه جنسیت دست ماست که و ...

اتفاقا من هم دختر دارم هم پسر هر دوشون خوبن پس اینجا باد بگیم تچ عقده دختر داری درست میگی جنسیت دست ما نیست پس ب فک نازنینت بگو که برای دختر داشتن رفیقش کج نشه ب پوزخند و ارزو های مردمو مسخره نکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای بسه دیگه

به خدا که حقونه بهمون بگن جهان سوم

به خدا که حقمونه بگن زن عقلش نصف مرده

به خدا که حقمونه بگن زن حق نداره دوچرخه سواری کنه و....

بوی نفرت و تهوع و جنسیت زدگی از تاپیکایی که به دخترا توهیین میکنن بلند میشه

چرا؟؟؟؟چون شما پسر دارید

بابا خودتون زنید برای خودتون جنسییتون ارزش قائل باشید دلم میخواد یه مرد وارد تاپیک بشه و کامنتا رو بخونه وای که چه قهقه ای به حال ما خانما بزنه که ببین چقدر بدبختن که افتادن به جون هم ببین خود زنا علیه همن و دارن میگن چون شوهرمون مادرشو دوست داره افتخار میکنم که پسر دارم.

فقط میتونم بگم متاسفم.

(در ضمن بازم میگم من مادر یک پسرم)

2731
کامنتا رو خوندم اعصابم خورد شد! واقعامتاسفم،متاسفم،متاسفم! افتخار،حرص،چشم خوردن،ولیعهد،پرنسس.... ...

حرص نخور عزیزم. تا وقتی اینستاگرام هست تفکرات عهد قجری هم هست. ببین پروفایل و استوری چی میزارن.

یکی نیست بگه دختر و پسر هییییچ فرقی نداره. 

خب عزیزم وقتی مشورت میکنین باهم پس نظر هردو مهمه و باید برای کاری هردوتون راضی باشین که انجام بشه

بله این مهمه ۸ساله متاخلم بدون همفکری اب هم نخوردیم ولی مادرم پاهاشو عمل کرد هر بار ده روز رفتم پیشش...از کسی هم اجازه نگرفتم فقط وسایلمو جمع کردم گفتم میرم پیش مادرم همسرمم کمک حالم بود...و هرگز این حقو نداره بگه نرو...اونم پدرش قلبش ناراحت بود باهاش رفت دکتر شهر دیگه فقط اومد گفت که من بدونم اجازه نگرفت...اینا نماز واجبه...صلاح مشورت نمیخاد

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔

[QUOTE=166763175]اتفاقا من هم دختر دارم هم پسر هر دوشون خوبن پس اینجا باد بگیم تچ عقده دختر داری درست میگی جنسیت دست ...[/QUOTEبرو بابا دفعه آخرت باشه منو ریپلای میکنیااااا 

نی نی یار بیا این روانیا رو جمع کن 

من به آرزوهای دوستم نخندیدم به فخر فروشیش ایراد گرفتم

اصلا به تو چه مگه باید به تو جواب پس بدم

ی سوره ی کوثر مهمونم میکنی دختردارشم؟انشااله توهم عاقبت بخیر بشی😍
2740
واقعا اینجا برای یه نفر به شدت متاسف شدم  انقدر بی شعور وحقیر بنظرم اومد که حتی لایق این ندونس ...

بله...حق با شماست...کسی از دختر داشتن بدش میاد ک زن ضعیفی باشه...و متاسفانه جامعه پر از زن های ضعیف و توسری خوره

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔
دقیقا.خواستم جوابشو دیدم دیدم خیلی حقیر تر از این حرفاس.فحش دادن رو همه بلدن ولی بعضیا دهنشون عین چا ...

اینکه به دخترم توهین کرد قلبم درد گرفت چشمام پر اشک شد 

فقط واگذارش کردم بخدا 

اخه پای بچه منو چرا میکشه وسط

دقیقا همین اتفاق برای منم افتاد منم جاری دارم ولی نکرد ولی خواهر شوهرم بهم کمک کرد ببین تو  هم ...

آره عزیزم دقیقا جاری منم وقتی صداش میکردن جواب نمیداد یا یه خط در میون جواب میداد و کار خاصی نمیکرد براشون سنشم دو برابر منه ولی من دلم نمیاد کسی کمک بخواد و انجام ندم. باور کن سال اول نصف شب لگن برای مادرش میذاشتیم نوبتی با شوهرم. الان همسرم کاری داشته باشن مامان بابام براشون زود انجام میده. پس همه چیز دوطرفه اس

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
میشه بپرسم ای وی اف چیه 

کاشت جننین ک تو ازمایشگاه لقاح داده شده

2706