2733
2734
عنوان

یه تصمیم تووووپ گرفتم

128 بازدید | 5 پست

اولا بگم اینجا مینویسم چون کسی منو نمیشناسه و ریا نیست ، فقط شاید یه نفر دیگه هم از این ایده خوشش بیاد و انجامش بده

یه مادر و دختری رو میشناسم دستشون تنگه ، میخوام امسال یلدا یه سبد میوه تزیین کنم و جینگیلی های یلدایی بش بچسبونم براشون هدیه ببرم ، برای دخترش هم ازین تل هایی که روش با نمد پاپیون هندوانه ای داره درست کنم

بچه ها هرررررقدر کم و کوچیک میتونین دست یه نفرو بگیرین شرایط کرونا به خیلیا خیلی سخت میگذره ، حتی اگه توان مالی ندارید سعی کنید با کلام و نگاه مهربونتون روز یه بنده خدا رو یکم قشنگتر کنید

شاااااد باشید

ایول🤎

خدا ده برابرشو بهت میرسونه دمت گرم

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

هیچ کار خوبی پیش خدا گم نمیشه انشالله ک همیشه سالم و سلامت باشین در پناه خدا🌺🌺🌺🌺🙏

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنووونم از انرژی مثبت و قشنگت عزیزم

🤍💋

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)