2737
2739

و همدیگرو حرص میدن و....

کسی همچون رمانی میشناسه

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃

در همسایگی گودزیلا 

فرستاده

سفر به دیار عشق 

جرات حقیقت

بهترین رمانای ایرانی که خوندم

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنویس خودت

در حال نوشتن یه رمان دیگه ام 

الان به فکرم اومد دوست داشتم بخونم

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃
در همسایگی گودزیلا  فرستاده سفر به دیار عشق  جرات حقیقت بهترین رمانای ایرانی که خوندم

اولی ک اینجوری نیست ‌اون ها اصلا قهر نکردن . فقط پسره رفت سفر و دختره تنها موند

جرعت حقیقت رو هم اینجوری نبود

من میگم مجبور به نقش بازی کردن هستن که مثلا پسره نشسته دختره یکی رو بغل میکنه یا برعکس مثلاها

اوووه اکثر رمانا داستانشون همینه دیگه .  در همسایگی گودزیلا ، روهان روحان. خیلیاشم اسمشو یادم ...

اولی ک اینجوری نی

2738
اولی ک اینجوری نیست ‌اون ها اصلا قهر نکردن . فقط پسره رفت سفر و دختره تنها موند جرعت حقیقت رو هم ای ...

همسایگی گودزیلا که پسره تو یه قسمت داستان سفر رفت جرات حقیقتم اگه یادت باشه دختره یه مدت واسه اینکه نقش پرند و بازی کنه باهاشون رفت شمال 

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
همسایگی گودزیلا که پسره تو یه قسمت داستان سفر رفت جرات حقیقتم اگه یادت باشه دختره یه مدت واسه اینکه ...

خب من اینجوری نمیخوام که 

میخوام مثلا دختر و پسره همدیگرو بخوان ولی مجبور به حرص دادن همدیگه بشن ؟

قرارنبود

نه دیگ متوجه نشدین 

دارم میگم پسر و دختره همدیگرو میخوان مجبورررن