2733
2739
عنوان

خواب بچه 9 ماهه

5202 بازدید | 31 پست

دخترم اصلا خواب درست نداره هر 20 دقیقه بیدار میشه گریه میکنه شیر میدم دوباره یه ربع 20 دقیقه بعد بیدار میشه تا خود صبح اصلا خواب ندارم کسی تجربه داره دکتر هم میترسم ببرم اینم بگم داره دندون در میاره ممکنه از این باشه؟ چطور آرومش کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزبزم دختر منم 9 ماهشه 1 ساعت 1 بار بیدار میشد شیر خودمو میخوره سیر نمیشد.... بهش کمکی شیر خشک میدم دو وعده تا صبح فقط 2 بار بیدار میشه... شاید بچه شمام سیر نمیشه

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿

وای وای پسرمنم ۹ ماهشه . تا صبح صد دفع بیدار میشه . نق نق. گریه. همش چسبیده بهم. طول روز خواب نداره. دوتا دندون پایین دراورده. یه دندون بالا . یه دندون در حال در اوردن. همش بخاطر دندوناشون. باید تحمل کنیم 

2738
قبلا هم اینجوری, بوده...؟  قطره اهنشو مرتب میدی؟

آره از اول بد بود الان بدتر شده قبلا هر ساعت بیدار میشد الان هر 20 دقیقه نیم ساعت گاهی نیم ساعت شیر میخوره باز 10 دقیقه بعد بیداره 

وااااااای درکت میکنم صد در صد از دندونه دختر منم ۹ ماهشه داره دندون در میاره اذیته خیلی بچه م

آره اینم یه دونه نیش زده نمیدونم چطور دردش رو کم کنم شب حداقل راحت بخوابه تو روز هم بهونه گیر شده

آره از اول بد بود الان بدتر شده قبلا هر ساعت بیدار میشد الان هر 20 دقیقه نیم ساعت گاهی نیم ساعت شیر ...

اخه بچه من 10 ماهشه بد خواب بود قطره اهن میدادم ولی نه مرتب چون خوشش نمیاد نمیخوره مکافات دارم بردم ازمایش, نوشتن گفتن اهن بدنش کمه از وقتی, قطره رو مرتب میدم خوابش یه کم بهتر شده و 2 ساعت یه بار بیدار میشه 

2706